СЕРИИ

 • Овцата Шон: Шампионат (компилација), еп. 1 - еп. 21

  сабота

  30.9.23

  10:25

  Овцата Шон: Шампионат (компилација), еп. 1 - еп. 21

  Shaun the Sheep: Championsheep Shorts (Compilation) Eps. 01-21 (2013)

  Подгответе се за акциски авантури кога Ардмановата овца Шон ќе се врати во спортски стил во серијата на едноминутни филмови. Шон и пријателите ги обзема воодушевување од спортот и решаваат да организираат сопствени...

 • Магичниот летен камп

  недела

  1.10.23

  12:00

  Магичниот летен камп

  Summer Camp Island (2019)

  Најдобрите пријатели Оскар и Ешка мораат да ја соберат сета сила за да се справат со мистериите и чудата на магичниот камп. Магичниот летен камп е најдобрата дестинација за децата! Во него ги има сите омилени...

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.