Серии Страница 1

 • Мистер Бин

  недела

  14.4.24

  05:35

  Мистер Бин

  Mr. Bean (1990)

  Мистер Бин поново губи панталоне. После подне одлази да игра голф.

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  недела

  14.4.24

  07:20

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • Наше маало

  недела

  14.4.24

  09:00

  Наше маало

  Nase Maalo (2002)

  “Само едно е, едно е наше маало“ - стиховите на почеток на една од најомилените детски серии со која израснаа многу генерации. Таа е прва мултиетничка серија која ги учеше малите да ги прифаќаат сите без разлика кој...

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  недела

  14.4.24

  12:00

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  недела

  14.4.24

  16:30

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • Мистер Бин

  понеделник

  15.4.24

  06:45

  Мистер Бин

  Mr. Bean (1990)

  У болници Мистер Бин губи стрпљење, али се зато одлично проводи у замку Винsор.

 • Средина

  понеделник

  15.4.24

  10:36

  Средина

  The Middle (2015)

  Патриша Хитон ја игра Френки Хек во оваа топла и итра хумористична серија за одгледувањето на семејството и за спуштањето на сопствените очекувања. Средовечна, од средната класа и живее во средниот дел на земјата,...

 • Средина

  понеделник

  15.4.24

  10:57

  Средина

  The Middle (2015)

  Патриша Хитон ја игра Френки Хек во оваа топла и итра хумористична серија за одгледувањето на семејството и за спуштањето на сопствените очекувања. Средовечна, од средната класа и живее во средниот дел на земјата,...

 • МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  понеделник

  15.4.24

  19:15

  МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПРИКАЗНИ

  Makedonski narodni prikazni (2010)

  Не пропуштајте ги најубавите приказни извадени од неисцрпното македонско културно творештво. Секој викенд, премиерно на Македонската телевизија.

 • Малколм во средината

  вторник

  16.4.24

  06:00

  Малколм во средината

  MALCOLM IN THE MIDDLE (2000)

  У намери да победи тврдоглавост младог Џејмија, Лоис доводи Френсиса куќи да би се присетила како га је умиривала док је био дете. Малколм, Рис и Дјуи покушавају да пронаѓу забаван начин да употребе стару одскочну...

 • Два и пол мажи

  вторник

  16.4.24

  06:25

  Два и пол мажи

  Two and a Half Men (2013)

  Рачуница је једноставна… 2 мушкарца + 1 дијете = 0 одраслих! За оне који још не знају, серија „Два и пол мушкарца“ приказује живот двојице браќе, сина/неќака и мноштва жена које их окружују. Точније, Цхарлие Харпер...

 • Два и пол мажи

  вторник

  16.4.24

  06:50

  Два и пол мажи

  Two and a Half Men (2013)

  Рачуница је једноставна… 2 мушкарца + 1 дијете = 0 одраслих! За оне који још не знају, серија „Два и пол мушкарца“ приказује живот двојице браќе, сина/неќака и мноштва жена које их окружују. Точније, Цхарлие Харпер...

 • Наше маало

  вторник

  16.4.24

  09:00

  Наше маало

  Nase Maalo (2002)

  “Само едно е, едно е наше маало“ - стиховите на почеток на една од најомилените детски серии со која израснаа многу генерации. Таа е прва мултиетничка серија која ги учеше малите да ги прифаќаат сите без разлика кој...

 • Средина

  вторник

  16.4.24

  11:00

  Средина

  The Middle (2015)

  Патриша Хитон ја игра Френки Хек во оваа топла и итра хумористична серија за одгледувањето на семејството и за спуштањето на сопствените очекувања. Средовечна, од средната класа и живее во средниот дел на земјата,...

 • Средина

  вторник

  16.4.24

  11:21

  Средина

  The Middle (2015)

  Патриша Хитон ја игра Френки Хек во оваа топла и итра хумористична серија за одгледувањето на семејството и за спуштањето на сопствените очекувања. Средовечна, од средната класа и живее во средниот дел на земјата,...

Почеток « 1 2 3 4 » Крајот
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.