рејтинг: 7.7/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(92 гласови)

Содржина

Џон Вик успева да најде начин како да ја победи Високата Маса. Но пред да успее да ја обезбеди својата слобода, Вик мора да се соочи со нов непријател со моќни конекции низ цел свет и старите непријатели да ги придобие на своја страна.

Слики

Џон Вик 4Џон Вик 4Џон Вик 4Џон Вик 4Џон Вик 4

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Dungeons&Dragons: Чест меѓу крадците (2023)

    image
    Шармантен крадец и група од неверојатни авантуристи изведуваат епски грабеж за да ја вратат изгубената реликвија, но работите тргнуваат опасно наопаку кога ќе се...
  • Израмнувачот 3 (2023)

    image
    Роберт Мекол е дома во јужна Италија кога открива дека неговите пријатели се под контрола на локалната криминална група. Тој мора да ги заштити своите пријатели и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.