poster

Џон Вик 4

John Wick: Chapter 4 (2023)

Режисер: Chad Stahelski

Каде да се погледне
Во кината од 23.3.23
Cineplexx
рејтинг: 9.4/10
Оценка на корисникот: 5.5/10
(15 гласови)

СОДРЖИНА

Џон Вик успева да најде начин како да ја победи Високата Маса. Но пред да успее да ја обезбеди својата слобода, Вик мора да се соочи со нов непријател со моќни конекции низ цел свет и старите непријатели да ги придобие на своја страна.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.