My Channels

Filter

  • All
  •  film
  •  Dizi
  •  sport
  •  news
  •  Documentary
  • Evening
TRT 1
15:00
Seksenler
17:40
İmparatoriçe Ki
18:55
Doğrusu Ne?
19:00
Ana Haber
20:00
Şampiyon
22:45
Yerli Dizi
02:05
Seksenler
04:05
İyilik Kulübü
04:43
İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
04:45
Misafirim Var
TRT Haber
16:00
Günün İçinden
16:55
Hava Durumu
17:00
Günün İçinden
17:55
Hava Durumu
18:00
Sıcak Haber
18:50
Piyasa Raporu
18:55
Hava Durumu
19:00
Sıcak Haber
19:50
Hava Durumu
19:55
Ana Habere Doğru
20:00
Ana Haber 20
20:55
Birinci Sayfa
21:55
Hava Durumu
22:00
Haber 22
22:55
Hava Durumu
23:00
Gece Bakışı
00:55
Hava Durumu
01:00
Gün Sonu
02:55
Hava Durumu
03:00
Haber 03
03:55
Hava Durumu
04:00
Haber 04
04:25
Ömür Dediğin
04:55
Hava Durumu
05:00
Haber 05
05:50
Anadolu'daki İzler
05:55
Hava Durumu
06:00
TRT HABER'de Dün Bugün
TRT Spor
14:50
Dünya Güreş Şampiyonası
17:30
Hedef Süper Lig
18:20
Spor Atlası
18:30
Spor Merkezi
20:25
Hava Durumu
20:30
Spor Ana Haber
21:25
2019 CEV Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası Karş. "Türkiye - Belarus"
23:00
Almanya'dan Futbol
01:00
Spor Artı
02:00
Dünya Güreş Şampiyonası
04:30
Almanya'dan Futbol
TRT Çocuk
16:20
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
16:35
Çizgi Film "İbi"
17:00
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
17:15
Çizgi Film "Ozi"
17:25
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
17:50
Çizgi Film "Aslan"
18:15
Çizgi Film "Emiray"
18:30
Rüzgar Gülü - 2019
18:55
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19:20
Çizgi Film "Çatlak Yumurtalar"
19:35
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
19:45
Haberin Olsun
20:00
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
20:25
Çizgi Film "Vikingler"
20:50
Çizgi Film "İbi"
21:00
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
21:15
Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
21:30
Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
21:40
Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
21:55
Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
22:05
Çizgi Film "Keloğlan"
22:30
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
22:55
Çizgi Film "Çılgın Orman"
23:20
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
23:45
Çizgi Film "Kukuli"
23:55
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
00:10
Çizgi Film "Biz İkimiz"
00:35
Çizgi Film "Su Elçileri"
01:00
Çizgi Film "Hapşu"
01:25
Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
01:50
Çizgi Film "Arı Maya"
02:15
Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
02:40
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
03:05
Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
03:30
Çizgi Film "Canım Kardeşim"
03:55
Nam Nam
04:20
Çizgi Film "Ciciki"
04:45
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
05:10
Çizgi Film "Heidi"
05:35
Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
06:00
Çizgi Film "Kuzucuk"
TRT Kurdî
16:00
Siz Ne Diyorsunuz " Hun Dibêjin Çi"
16:30
Yurttan Haberler "Nûçeyên Ji Welêt"
16:55
Hava Durumu "Waziyetê Hewa"
17:00
Zazaki Haber
17:20
Zazaki Spor 'Wexte Sporî '
17:25
İnsan
17:55
Hava Durumu "Keş û Hewa"
18:00
Sorani Haber
18:25
Nehir - "Rûbar"
19:25
Hava Durumu "Rewşa Hewayê"
19:30
Ana Haber "Nûçe"
20:05
Spor
20:15
Alkış "Çepik"
22:15
Virgül "BÊHNOK"
23:15
Yeşilçam Filmleri - Ağlıyorum -" EZ DIGIRÎM"
00:45
Siz Ne Diyorsunuz " Hun Dibêjin Çi"
01:15
Alkış "Çepik"
03:15
Virgül "BÊHNOK"
04:10
Seksenler - "Salên Heştêyan"
06:00
Hatim "Xitma Qur'anê"
TRT Avaz
16:00
Teknolink
16:30
Kazakistan Haber
16:35
Kırgızca Haber
16:40
Özbekçe Haber
16:45
Türkmence Haber
16:50
Azerbaycan Haber
16:55
Rusça Haber
17:00
Haber
17:20
Baba Candır
19:30
Akıllı Şehirler
20:00
Vatanım Türkiye
20:30
Avrasya Gündemi
21:30
Türkler
22:00
Altın Petek
23:00
Anadolu'nun Gözleri
23:30
Gönül Yolu
00:00
Vatanım Türkiye
00:30
Rusya Müslümanları
01:00
Bir Hayalim Var
01:30
Türkler
02:00
Altın Petek
03:00
Küçük Şeylerin Hikayesi
03:10
Pastane
03:58
İstiklal Marşı
04:00
Haber
04:20
Küçük Şeylerin Hikayesi
04:30
Rusya Müslümanları
05:00
Teknolink
05:30
Memleket Hikayeleri
06:00
Dünyadaki Türkiye
TRT Turk
16:00
Seksenler
18:40
İmparatoriçe Ki
19:55
Doğrusu Ne?
20:00
Ana Haber
21:00
Şampiyon
23:45
Hayatın İçinden
23:55
Amerika'da Bir Türk
00:20
Elimi Bırakma
02:55
Hayatın İçinden
03:05
Seksenler
05:05
İyilik Kulübü
05:43
İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:45
Misafirim Var
TRT Belgesel
15:55
Savunma Sanatları
16:55
Geleneği Yaşatmak
17:45
Hayat Yarışı
18:10
Teknofest
19:05
Rusya'nın Vahşi Suları
20:00
Büyük Mücadele
21:00
Ucuz Hayatlar
21:30
Doğu'nun Kayıp Silüetleri
22:00
Savunma Sanatları
23:00
Bir Dünya Yaşam
23:30
Dünya Gezegeni
00:30
İnsanlar Ve İnançlar
01:00
Harbi Getto
01:30
Hayat Yarışı
02:00
Geleneği Yaşatmak
02:55
Dünya Gezegeni
03:50
Teknofest
04:45
Doğu'nun Kayıp Silüetleri
05:15
Büyük Mücadele
TRT Müzik
16:15
Hey Gidi Günler (Klipler)
17:00
Lisede Müzik
17:30
En Sevilen 20
18:00
Ezgiler
18:45
Bestehan
20:00
Gönül Bağı
21:00
Bestekar
22:00
Sümer Ezgü ile Nazar Değmesin
23:00
Genç Sahne
00:15
Hey Gidi Günler (Klipler)
01:00
Listesiz
02:00
Gökkuşağı (Klipler)
03:00
30 Dakika
03:30
Müzik Hayattır
04:00
TRT Müzik Taksi
04:30
Endülüs Müziği
05:00
Bestehan
TRT Arabic
TV NEW
    TOP LISTS