Tv Yayın Akışı

Filter

  • All
  •  film
  •  Dizi
  •  sport
  •  news
  •  Documentary
  • Evening
TRT 1
14:00
Aileler Yarışıyor
16:15
İncir Ağacı
18:05
1'De Bugün
18:15
Seksenler
20:00
Ana Haber
20:55
Doğrusu Ne?
21:00
Benim Adım Melek
01:15
Vuslat
04:00
İyilik Kulübü
04:35
Aileler Yarışıyor
TRT Haber
14:00
Öğle Ana Haber
14:40
Spor
14:55
Hava Durumu
15:00
Öğle Ana Haber
15:55
Hava Durumu
16:00
Günün İçinden
16:40
Memleketten Haber Var.
16:55
Hava Durumu
17:00
Günün İçinden
17:40
Spor
17:55
Hava Durumu
18:00
Günün İçinden
18:55
Hava Durumu
19:00
Sıcak Haber
19:50
Piyasa Raporu
19:55
Hava Durumu
20:00
Sıcak Haber
20:50
Hava Durumu
20:55
Ana Habere Doğru
21:00
Ana Haber 20
21:55
Hava Durumu
22:00
Siyaset Artı
22:55
Hava Durumu
23:00
Birinci Sayfa
23:55
Hava Durumu
00:00
Gece Bakışı
01:45
Memleketten Haber Var.
01:55
Hava Durumu
02:00
Gün Sonu
03:50
İcat Atölyesi
03:55
Hava Durumu
04:00
Haber 03
04:55
Hava Durumu
05:00
Haber 04
05:20
Vapurda Çay Simit Sohbet
05:55
Hava Durumu
06:00
Haber 05
TRT Çocuk
13:45
Çizgi Film "İbi"
14:10
Çizgi Film "Aslan"
14:35
Çizgi Film "Kare"
15:00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
15:25
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
15:50
Çizgi Film "Su Elçileri"
16:00
Çizgi Film "Erdem"
16:15
Çizgi Film "Pırıl"
16:30
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
16:55
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
17:20
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
17:35
Çizgi Film "İbi"
18:00
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18:15
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
18:25
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
18:50
Çizgi Film "Aslan"
19:15
Çizgi Film "Pırıl"
19:30
Sürpriz Kutusu
19:55
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
20:35
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
21:00
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
21:25
Çizgi Film "Vikingler"
21:50
Çizgi Film "Su Elçileri"
22:05
Çizgi Film "Aslan"
22:20
Çizgi Film "Erdem"
22:30
Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
22:40
Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
22:55
Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
23:05
Çizgi Film "Emiray"
23:30
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
23:55
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
00:20
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
00:45
Çizgi Film "Kukuli"
00:55
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01:10
Çizgi Film "Biz İkimiz"
01:35
Çizgi Film "Su Elçileri"
02:00
Çizgi Film "Hapşu"
02:25
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
02:50
Çizgi Film "Arı Maya"
03:15
Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
03:40
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
04:05
Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
04:30
Çizgi Film "Canım Kardeşim"
04:55
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
05:20
Çizgi Film "Aslan"
05:45
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
TRT Avaz
14:00
Avrasya Gündemi
15:00
Rastgele
17:00
Kafkasya'daki Düğüm İşgal Altındaki Karabağ
17:30
Kazakistan Haber
17:35
Kırgızca Haber
17:40
Özbekçe Haber
17:45
Türkmence Haber
17:50
Azerbaycan Haber
17:55
Rusça Haber
18:00
Haber
18:20
Mazi Kalbimde Yaradır
20:00
Anadolu'nun Gözleri
20:30
Fihi Ma Fih
21:00
Vatanım Türkiye
21:30
Türkler
22:00
Avaz Haber
22:30
Kafkasya'daki Düğüm İşgal Altındaki Karabağ
23:00
Dünyaya Açılanlar
23:45
Asırlık Lezzetçiler
00:00
Reçetesiz Hayat
00:30
Ekmek Parası
01:00
Vatanım Türkiye
01:30
Yoldan Çık
02:00
Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
03:30
Fihi Ma Fih
04:00
Ailem, Odam Ve Ben
04:58
İstiklal Marşı
05:00
Avaz Haber
05:30
Ordu'da Bir Bulut
06:00
Asırlık Lezzetçiler
TRT Turk
13:40
Kralın Kızı
15:00
Aileler Yarışıyor
17:15
İncir Ağacı
19:05
Hayatın İçinden
19:15
Seksenler
21:00
Ana Haber
21:55
Doğrusu Ne?
22:00
Benim Adım Melek
02:15
Vuslat
05:00
İyilik Kulübü
05:35
Aileler Yarışıyor
TRT Belgesel
13:25
Ailenin Yeni Üyesi
14:20
Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları
14:55
Su Savaşları
15:55
Savunma Sanatları
16:50
Yiyeceğin Serüveni
17:15
Türkiye'de Sanayi
17:25
Türkiye'de Sanayi
17:35
Türkiye'de Sanayi
17:45
Bir Gün
18:15
Geçmişin Gölgesinde
18:50
Yok Olmadan Keşfet
19:20
Geride Kalan Mermanat
20:10
Yeşil Güzergah
20:40
Vahşi Doğadaki Casus
21:35
Yiyeceğin Serüveni
22:05
Doğuştan Oyuncular
23:00
Takıntılı
23:50
Yakın Çekim Su Aygırları
00:45
Suç Dosyası
01:40
Vahşi And Dağları
02:30
Geçmişin Gölgesinde
03:00
Yok Olmadan Keşfet
03:30
Vahşi Doğadaki Casus
04:25
Su Savaşları
05:20
Doğuştan Oyuncular
TRT Müzik
14:00
Gökkuşağı (Klipler)
15:00
Yaylı Göze "Kabak Kemane"
15:30
Bizim için Söyle
16:00
Klipark
16:45
Cemile Cevher Çiçek Anısına
17:10
Enstrümanların Dili
17:15
Hey Gidi Günler (Klipler)
18:00
Kampüsteyiz
18:30
En Sevilen 20
19:00
Ezgiler
20:00
Nağmeler
21:00
Muhabbet Demi
22:00
Memleket Havaları
23:00
Sınırsız Ezgiler
00:15
TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası
01:15
Hey Gidi Günler (Klipler)
02:00
Ses Sadâ
03:00
Albümlerden...
04:00
Gökkuşağı (Klipler)
05:00
Müzik Hayattır
05:30
Yaylı Göze "Kabak Kemane"
06:00
Ezgiler
ATV TR
14:00
atv Gün Ortası
15:00
Beni Bırakma
17:20
Esra Erol'da
20:00
atv Ana Haber
21:00
Kuruluş Osman
01:20
Son Durak
02:00
Sinema
05:20
Kara Ekmek
Star TV TR
11:45
HAYALİMDEKİ GELİNLİK
14:30
GERÇEĞİN PEŞİNDE
17:30
EN GÜZEL BÖLÜM
17:45
SEVDİM SENİ BİR KERE
19:45
STAR HABER
21:00
JET SOSYETE
01:20
YERLİ DİZİ / SİNEMA
03:40
SEVDİM SENİ BİR KERE
04:40
HAYALİMDEKİ GELİNLİK
Show TV
Kanal D TR
TV 2 TR
11:00
Fatmagül'ün Suçu Ne?
15:00
Derya Baykal'la Gülümse
17:00
Sağlıkla Gülümse
18:00
Sultan
20:00
Kelime Oyunu - Özet
20:45
Kelime Oyunu
22:15
Yalan Dünya
00:30
Kanıt
02:00
Kelime Oyunu
03:10
Kanıt
04:30
Çok Gezenti
05:30
Yalan Dünya
TELEVIZYON HABERLERI
    TOP LISTS

    Oturum aç

    TvProfil, sitenin daha iyi kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini sağlamak için çerezleri kullanır. Çerezler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: privacy policy.