Tani në TV

Filtro

  • Të gjitha
  •  Film
  •  Seriale
  •  Sport
  •  Lajme
  •  Dokumentar
  • Mbrëmje
RTV21
10:00
FLASH
11:00
FLASH
11:45
TELESHOP
12:00
FLASH
13:00
FLASH
14:00
FLASH
15:00
FLASH
16:15
TELESHOP
16:30
18:00
19:30
00:40
01:30
MUZIKE
02:00
FLASH
02:05
06:00
RTK 1
09:30
EMISION PER FEMIJE: AVENTURAT TONA - FESTA E FLAMURIT
10:00
TRANSMETIM I DREJTPERDREJTE - MANIFESTIMI I DITES SE FORCES
12:32
EMISION PER FEMIJE
12:42
EMISION:RTK STORY
14:02
MAGAZINA NË GJUHËN ROME: JEKHIPE
14:47
ZERI I ASHKALINJVE
16:07
PROGRAM I RTK-SE
16:32
EMISION:KRITER
17:02
"LAJMET 17:00" - NEWS PROGRAM
18:02
ANSAMBLI KOMBETAR I KENGEVE DHE VALLEVE SHOTA-KONCERT JAVA E FLAMURIT
19:32
"LAJMET KRYESORE" - MAIN NEWS
20:33
EMISION:KRITER - PROFILET DEFICITARE NE TREGUN E PUNES
21:02
"BUFE E PARLAMENTIT" - LOCAL SERIES
21:31
AUTOLIMIT
22:22
VENDELINDJA IME EP.
22:32
RTK HITS EMISIONI 2 20 11 2021
22:57
EMISION: EXPOSE - EVROPA E LIRE
00:07
WEEKEND MOVIE - ENTERTAINMENT PROGRAM
05:33
VENDELINDJA IME EP.
ATV KS
08:00
Alarm
09:55
Marketing & Promo
10:00
Lista A
12:00
Marketing / AAB
12:12
Studio A
13:27
Marketing
13:30
Libero
14:56
Marketing
15:00
Lajmet 15:00
15:15
Moti
15:16
Libero
15:50
Hercai
17:55
Marketing & Promo
18:00
Rrugës për ?!
18:45
Marketing & Promo
19:00
Lajmet Kryesore
19:30
Marketing & Promo
19:33
Moti
19:36
Marketing & Promo
19:40
A Sport
19:55
Marketing & Promo
20:00
Veç kesh
20:55
Marketing & Promo
21:00
Veç kesh
21:45
Marketing & Promo
22:00
Hercai
22:35
Promo
22:40
Marketing / AAB
22:52
Marketing & Promo
23:00
LAJMET 23:00
23:30
Marketing & Promo
23:35
ATV Orkestra
00:00
Hercai
01:55
Promo
02:00
Veç kesh
03:40
Promo
03:50
"LAJMET KRYESORE"
04:20
MOTI
04:23
Promo
04:30
Lista A
Kanal 10
09:30
InfoMix
10:00
Marketing
10:10
Familja jonë
11:30
Dokumentar
12:00
Marketing
12:10
E premtja me Halilin
14:00
Marketing
14:10
Expose
15:00
10 Bizz javor
16:00
Marketing
16:10
Lajmet 16:10
16:20
Promo
16:30
InfoMix
17:00
Familja jonë
18:30
InfoMix
18:50
Marketing
19:10
Lajmet 19:10
19:45
Promo & Marketing
20:10
Përtej tregimit
21:00
Dokumentar
21:50
Marketing
23:00
InfoMix javor
00:00
Marketing
00:30
Përtej tregimit
01:15
Dokumentar
02:00
Familja jonë
04:00
Politiko
06:00
Info Mix
ATV Avrupa
08:00
Evli ve Öfkeli
10:00
İş Dünyası
11:00
Sağlığım İçin Her Şey
12:30
Bykuş Show
13:30
Çizgi Film
14:30
Destan
18:00
Kardeşlerim
22:20
Destan
05:30
Atv'de Haftasonu
Vizion Plus
09:17
Kartona per femije
10:00
LAJME FLASH
10:12
GRUA - Serial Turk
11:00
SERIAL
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
SERIAL
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
FAMILJA E MADHE - Serial turk
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:45
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:20
FAMILJA E MADHE - Serial turk
21:00
SPOTLIGHT - Talk show
23:00
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
00:00
FAKE OFF - Format satire
TV Klan
09:15
ALDO MORNING SHOW
10:05
SHIJE SHTEPIE
12:00
Lajme
12:30
13:20
JO VETEM MODE
14:30
AMANETI
15:30
LAJME & MOTI
16:05
CHECK IN
17:00
RUDINA
18:20
BABIL
00:00
I MBIJETUARI I ESKOBARIT
02:00
02:45
AMANETI
03:30
BABIL
04:15
AMANETI
Klan Plus
09:30
BIXHOZ ME DASHURINE serial, ep.602+603+604
10:30
RUDINA emision
11:30
ZONE E LIRE talk-show
15:30
PRO BUSINESS emision
16:00
LAJME KLAN PLUS
16:35
UNIKO emision
17:40
BIXHOZ ME DASHURINE serial, ep.605+606+607
19:00
LAJME KLAN PLUS
19:20
LOVE STORY 2 nata 2
21:00
E ARDHMJA ESHTE VAJZE talk show, nata 2
23:05
PASION DHE PUSHTET serial, ep.60+61+62
01:15
SUPERPOLICAT E MAJAMIT film komedi
03:00
KAMPIONI IM serial
04:00
BIXHOZ ME DASHURINE serial, ep.605+606+607
Top Channel
09:00
Serial Vizatimor "Transformuesit Prim"
10:00
Telenovela "Vetem per Dashurine"
11:00
Artkand 2
12:00
Lajme e Moti
12:40
Goca & Gra
14:00
Balkan Project
15:00
Lajme e Moti
15:25
N’shtepi t’re
16:05
Permbledhja Ditore BBAV
16:50
Hipokrati
18:10
Me thuaj nje Deshire
19:30
Lajme e Moti
20:10
Gjurme Shqiptare 8
21:00
Per’Puthen Prime
23:00
Goca & Gra
00:00
Lajme e Moti
01:05
Artkand 2
02:00
Balkan Project
03:00
Lajme e Moti
03:35
Serial "The Missing Bride
Klan Kosova
09:30
09:55
Publicitet
10:50
Publicitet
11:00
Flash
11:13
Parashikimi i motit
11:15
Publicitet
11:20
Pet Show
11:50
12:45
Comodita
13:00
Flash & Moti
13:11
Publicitet
13:15
Fara e Flliqt
14:15
Kultora
14:45
Comodita
15:15
Parashikimi i motit
15:20
Comodita
15:37
Publicitet
16:55
Publicitet
17:50
Publicitet
18:00
Ju flet Prishtina
18:50
Publicitet
19:00
19:50
Publicitet
20:30
Publicitet
20:33
Parashikimi i motit
20:36
Publicitet
20:45
Oxygen
23:55
Publicitet
23:58
Flash
01:30
Drive Zone
03:00
Lajme 20/00
03:35
Parashikimi i motit
04:40
05:30
RTSH Sat
09:00
Programi i TVSH
10:00
Programi i TVSH
11:00
Programi i TVSH
12:00
Programi i TVSH
13:00
Programi i TVSH
14:00
Programi i TVSH
15:00
Programi i TVSH
16:00
Programi i TVSH
17:00
Programi i TVSH
18:00
Programi i TVSH
19:00
Programi i TVSH
20:00
Programi i TVSH
21:00
Programi i TVSH
22:00
Programi i TVSH
23:00
Programi i TVSH
00:00
Programi i TVSH
01:00
Programi i TVSH
02:00
Programi i TVSH
03:00
Programi i TVSH
04:00
Programi i TVSH
05:00
Programi i TVSH
06:00
Programi i TVSH
LAJMET TELEVIZIVE
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.