Vlerësimi: 8.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.6/10
(219 Voto)

Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.

Transmetimet në kanale:

HBO3  RTL2  B92  Top Channel  

Ishte në kanal:

PRO 7  Kohavision  HBO2  Comedy Central DE  SUPER RTL  JimJam  E!  RTK 1  HTV1  RAI 2  PINK  

Episodi vijues:

Sot
10:40
Friends 1, Ep. 16
Sot
11:05
Friends 1, Ep. 17
Sot
11:30
Friends 1, Ep. 18
Sot
14:55
Friends 2, Ep. 19
Sot
15:15
Friends 2, Ep. 20
Sot
23:00
Friends 2, Ep. 21
Sot
23:20
Friends 2, Ep. 22
Nesër
11:15
Friends 1, Ep. 19
Nesër
11:40
Friends 1, Ep. 20
Nesër
12:05
Friends 1, Ep. 21
Nesër
14:50
Friends 2, Ep. 21
Nesër
15:15
Friends 2, Ep. 22
Nesër
23:10
Friends 2, Ep. 23
Nesër
23:35
Friends 2, Ep. 24
e mërkurë
10:50
Friends 1, Ep. 22
e mërkurë
11:15
Friends 1, Ep. 23
e mërkurë
11:40
Friends 1, Ep. 24
e mërkurë
14:50
Friends 2, Ep. 23
e mërkurë
15:15
Friends 2, Ep. 24
e mërkurë
23:10
Friends 3, Ep. 1
e mërkurë
23:35
Friends 3, Ep. 2
e enjte
10:35
Friends 2, Ep. 1
e enjte
11:00
Friends 2, Ep. 2
e enjte
11:25
Friends 2, Ep. 3
e enjte
14:50
Friends 3, Ep. 1
e enjte
15:15
Friends 3, Ep. 2
e enjte
23:10
Friends 3, Ep. 3
e enjte
23:35
Friends 3, Ep. 4
e premte
00:45
Friends
e premte
10:30
Friends 2, Ep. 4
e premte
10:55
Friends 2, Ep. 5
e premte
11:20
Friends 2, Ep. 6
e premte
14:50
Friends 3, Ep. 3
e premte
15:15
Friends 3, Ep. 4
e premte
23:10
Friends 3, Ep. 5
e premte
23:35
Friends 3, Ep. 6
16.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 5
16.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 6
16.12.23
16:45
Friends, Seria 184,185
16.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 7
16.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 8
17.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 7
17.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 8
17.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 9
17.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 10
18.12.23
10:25
Friends 2, Ep. 7
18.12.23
10:50
Friends 2, Ep. 8
18.12.23
11:15
Friends 2, Ep. 9
18.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 9
18.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 10
18.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 11
18.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 12
19.12.23
11:05
Friends 2, Ep. 10
19.12.23
11:30
Friends 2, Ep. 11
19.12.23
11:55
Friends 2, Ep. 12
19.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 11
19.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 12
19.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 13
19.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 14
20.12.23
10:45
Friends 2, Ep. 13
20.12.23
11:10
Friends 2, Ep. 14
20.12.23
11:35
Friends 2, Ep. 15
20.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 13
20.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 14
20.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 15
20.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 16
21.12.23
10:30
Friends 2, Ep. 16
21.12.23
10:55
Friends 2, Ep. 17
21.12.23
11:20
Friends 2, Ep. 18
21.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 15
21.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 16
21.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 17
21.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 18
22.12.23
14:50
Friends 3, Ep. 17
22.12.23
15:15
Friends 3, Ep. 18
22.12.23
23:10
Friends 3, Ep. 19
22.12.23
23:35
Friends 3, Ep. 20
REKOMANDIMET
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar...
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Uill dhe Greis (1998)

  image
  Greisi është një kokete e gjallë, dhe një stiliste e brendshme inteligjente; Uilli është nje avokat i bukur dhe teper i lezetshem. Një komedi defryese, një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.