Nje serial komik qe bazohet ne jeten e perditshme te punonjesve te nje firme. Problemet qe hasim cdo dite ne ambientet e punes, marredheniet me koleget dhe eproret, situatat e cuditshme qe krijohen papritur. Te gjithe ata qe jane ne marredhenie pune do ta gjejne patjeter veten.

Ishte në kanal:

Tring Smile  RTSH Sat  RED tv  Superstar 2  HTV1  

REKOMANDIMET
 • Death in Paradise (2011)

  e martë
  image
  Scotland Yard DI Richard Poole is sent to the Caribbean island of Sainte Marie to solve a fellow policeman's murder. Having done so, he finds himself seconded to...
 • Ridiculousness (2011)

  e martë
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Teoria Big Beng (2007)

  e martë
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Vratit će se rode (2007)

  e martë
  image
  A story of two friends and petty thieves trying to make a living, but failing in every possible way.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.