Obecnie na antenie

filtr

  • All
  •  film
  •  Seria
  •  sport
  •  aktualności
  •  Dokumentalny
  • wieczór
TVP 1
12:00
Wiadomości
12:10
Agrobiznes
12:30
Agropogoda
12:40
Rok w ogrodzie Extra
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:15
ALARM!
15:35
Gra słów. Krzyżówka
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:25
Jaka to melodia?
18:00
18:55
Jeden z dziesięciu
19:25
Sport
19:30
Wiadomości
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
22:45
Oprawcy z Katynia cz. 2
03:20
wojsko - polskie.pl
03:45
Terytorialsi
05:00
Zakończenie dnia
06:00
TVP 2
10:50
Pytanie na śniadanie
11:10
Spisz się rolniku
12:25
Koło fortuny
13:00
Va Banque
16:00
Koło fortuny
16:35
Familiada
18:00
Panorama
18:20
Pogoda
18:30
Va Banque
03:25
Zakończenie dnia
TVP Polonia
10:50
Pytanie na śniadanie
12:00
Języczek u wagi
12:15
Co niesie dzień
13:20
Poland in Undiscovered
13:40
Przystanek Historia
16:15
Zagadki zwierzogromadki
17:30
Dziennik Regionów
17:50
Gra słów. Krzyżówka
18:20
Studio Lwów
19:20
Kierunek Zachód
19:40
ALARM!
20:00
Polonia 24
20:20
Pogoda
20:30
Sport
21:30
23:00
Fajna Polska
23:55
Focus on Poland
00:40
Gra słów. Krzyżówka
01:05
Zagadki zwierzogromadki
01:40
ALARM!
02:00
Polonia 24
02:20
Pogoda
02:25
Sport
03:45
05:40
Focus on Poland
05:50
Kierunek Zachód
TVN
08:00
Dzień Dobry TVN
13:15
16:00
19:00
Fakty
19:25
Uwaga! koronawirus
19:35
Sport
19:45
Pogoda
19:55
Uwaga!
20:10
Doradca smaku
23:30
Superwizjer
00:25
03:20
Uwaga!
03:40
NOC Magii (TVN)
05:15
Uwaga!
05:35
Mango - Telezakupy
TVP ABC
11:40
12:00
13:00
Studio ABC
13:25
Kroniki Zorro
17:10
17:15
17:40
Kosmoloty
17:55
Magiczny autobus znów rusza w trasę
18:50
Halo halo!
19:20
Światła... Kamera... Akcja!
19:35
Możemy pójść surfować?
19:40
Super - bohaterka Bikely
20:10
Piosenki Maszy
20:20
Mój rycerz i ja
20:35
Anatane ratuje dzieci z Okury
21:05
Mister Twister
04:20
Zakończenie dnia
05:00
TVP Sport
10:05
Tenis ziemny
12:00
Tenis ziemny
14:00
Tenis ziemny
16:00
16:55
Pełnosprawni
17:30
Piłka nożna
19:45
Piłka nożna
20:55
Piłka nożna
23:30
Sportowy Wieczór
23:55
02:00
Hokej na lodzie
04:45
05:15
Zakończenie dnia
05:35
Sportowy Wieczór
TVP Regionalna
10:55
Całkiem niezła historia - Pszczółki moje
11:10
Terytorialsi - (6/2020)
11:25
Spiszmy się jak na rolników przystało!
11:35
Wiadomości rolnicze
12:15
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
12:30
Okiem Wiary
13:00
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
13:35
Agrobiznes
13:50
Agropogoda
14:00
Muzealne opowieści
14:03
Pamięć i tożsamość
14:30
Informacje Lubuskie 23.09.2020 (
14:42
Sport
14:46
Pogoda
14:48
Kalejdoskop
14:57
Spiszmy się jak na rolników przystało! - montazówki
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
16:05
Dla niesłyszących - Telekurier
16:30
Kryminalna Siódemka
16:45
Dziennik Regionów
17:00
Gospodarka tu i teraz
17:30
Informacje lubuskie - flesz
17:33
Sport
17:36
Pogoda
17:39
Kalejdoskop
17:47
SPORT MAGAZYN - CZAS NA SPORT
18:01
Spiszmy się jak na rolników przystało! - montazówki
18:04
Pamięć i tożsamość
18:30
Informacje lubuskie - wydanie główne
18:46
Sport
18:50
Pogoda
18:53
Kalejdoskop
19:01
W pogoni za selektem
19:13
Muzeum Polskiej Piosenki - /18/ - "Kochać" - Piotr Szczepanik
19:24
Spiszmy się jak na rolników przystało!
20:00
Ta jedyna
20:30
Rączka gotuje - Terra Mare Katowice
21:00
Tygodnik polityczny
21:20
Spiszmy się jak na rolników przystało!
21:30
Informacje lubuskie - wydanie główne
21:46
Pogoda
21:50
STUDIO LOTTO
22:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:20
Echa dnia
22:40
Pogoda
22:45
Kryminalna Siódemka
23:00
Całkiem niezła historia - Opowiem o moim życiu
23:20
Uzdrowisko
23:50
Muzyka, Taniec, Zabawa. - (19)
RTL Zwei
15:00
Hartz und herzlich - Tag für Tag Benz-Baracken
16:55
RTLZWEI News
19:00
Love Island Flash
20:15
Die Wollnys - Eine schrecklich große Familie!
21:15
Die Wollnys - Eine schrecklich große Familie!
23:20
20malSex - Mythen über Lust & Liebe
TELEWIZJA NOWY
TOP LISTS

TvProfil wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić lepszą obsługę i funkcjonalność strony. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć tutaj: privacy policy.