Kanalet e mia

Filter

 • All
 •  filmat
 •  Seriale
 •  sport
 •  lajmeve
 •  Dokumentar
 • Mbrëmje
RTSH 1
12:00
TRUPI DHE SHENDETI
13:00
Lajme
13:18
MOTI -SHQIPERI - KOSOVE - RAJON
13:20
MESAZH PROMOCIONAL
13:30
SPECIALE - BOTERORI
14:10
Moto3 Provat e Lira / Gp Britani
15:00
MotoGp Provat e Lira / Gp Austri
16:00
Lajme
16:33
PROGRAMI NE VAZHDIM
16:35
I VEZHGUARI
18:05
PASDITJA IME
19:05
TELEKOMEDIA- FAMILJA
20:00
Lajme
20:33
MOTI -SHQIPERI - KOSOVE - RAJON
20:35
ARTUR 2011
23:05
THE FOLLOWING
00:30
PER NJE GRUSHT DOLLARE
02:05
I VEZHGUARI
03:35
PASDITJA IME
04:35
TELEKOMEDIA- FAMILJA
RTSH 2
TV Klan
RTSH Sport
11:00
Nadal-Thiem (Roland Garros)
14:30
Kupa e Botës U20: Filmi
15:00
Andorra-Shqipëri (Kualifikuese EURO 2020)
17:00
RTSH SPORT LAJME
18:00
Drive it
19:00
RTSH SPORT LAJME
20:00
Europa League: Permbledhje 5
21:00
RTSH SPORT LAJME
22:00
Motogp 2019: Gara
23:00
RTSH SPORT LAJME
00:01
Dinamo-Iliria (Kategoria e Parë)
02:00
Basketboll: Partizani-Teuta
04:00
Lazio-Sevilla (Europa League)
06:00
Sporti i nje qyteti
Vizion Plus
12:49
SUMMER CUTS
13:26
SUMMER CUTS
13:58
SUMMER CUTS
14:30
POPXPORT
15:00
Lajme
15:42
TRESHAT
16:00
TRESHAT
16:19
TRESHAT
16:35
MOLLA E NDALUAR
17:04
MOLLA E NDALUAR
17:40
MOLLA E NDALUAR
18:20
MOLLA E NDALUAR
19:00
Lajme
19:35
POPXPORT
19:50
POPXPORT
20:00
LOTO 6 nga 39
20:11
BIZNES FAMILJAR
20:35
BIZNES FAMILJAR
20:55
LUGINA E UJQERVE
21:15
LUGINA E UJQERVE
21:34
LUGINA E UJQERVE
22:10
LAJME
22:25
MY LIVING
22:50
SUMMER CUTS
23:15
SUMMER CUTS
00:15
POPXPORT
00:40
LUGINA E UJQERVE
01:25
MAKTHI I URGJENCAVE
03:00
LAJME
03:30
JETE E MIRE
04:20
E ARDHMJA SOT
05:05
MOLLA E NDALUAR
05:50
DASHURI E PAFUND
Top Channel
12:46
Yje te se ardhmes
15:15
"Hell's Kitchen"
17:15
"VIP Club: Fadil Berisha"
18:10
Femijet
19:30
Lajme e Moti
20:00
Vitrina e Librit
20:15
Exclusive “Piramida ne tri kohe”
21:00
Sekretet e Portokallise
23:00
“Wild Albania"
00:00
Lajme e Moti
00:40
“Top List”
03:00
Lajme e Moti
03:35
Serial “Shtepiake te deshperuara”
05:07
Film “Reaksion Zinxhir”
TV NEW
 • news

  Fillon numërimi mbrapsht për aktorin e “Dyshja Fantastike”

  Për aktorin aktorin Ibrahim Çelikkol, i cili luan rolin e Mertit në serialin “Dyshja Fantastike”, ka nisur numërimi mbrapsht. 37-vjeçari, i cili në vitin 2017 u martua me arkitekten Mihre Mutlu, pret me padurim...

  TV Klan1 month ago
 • news

  “New Look” nga Rita Ora

  Sapo u publikua dhe duket se do të jetë një prej hiteve të verës. Bëhet fjalë për “New Look”, projektin më të ri muzikor të Rita Orës. Me një stil mjaft të veçantë, 28-vjeçarja e kishtë paralajmëruar më herët këtë...

  TV Klan1 month ago
 • news

  Agjenti 007 një femër?

  Një agjent 007 më ndryshe se kurrë. Lashana Lynch është aktorja e cila sipas Daily Mail, po përflitet për të interpretuar rolin e agjentit më të famshëm në Bond 25. Nëse kjo konfirmohet atëherë 31-vjeçarja angleze do...

  TV Klan1 month ago
 • news

  Aktorja turke me pushime në jug: E dua Shqipërinë

  Aktorja e famshme turke, Farah Zeynep Abdullah, ndodhet prej disa ditësh me pushime në jugun e Shqipërisë. E njohur mes të tjerash në për rolin e Suras në serialin “Kurt Sejiti dhe Sura” si dhe të Princeshës Farja në...

  TV Klan1 month ago
TOP LISTA