Kanalet e mia

Filter

 • All
 •  filmat
 •  Seriale
 •  sport
 •  lajmeve
 •  Dokumentar
 • Mbrëmje
RTSH 1
12:00
NE TEMPULL
13:00
LAJME
13:19
MOTI -SHQIPERI - KOSOVE - RAJON
13:20
- FANTAZMAT E ISH TE DASHURAVE
15:00
DOK ARTE NEN GODITJEN E VALEVE
16:00
LAJME
16:33
PROGRAMI NE VAZHDIM
16:35
Live
PASDITJA IME
18:00
DOK- JAGUAR-PANAIRI I N.YORKUT
18:30
The closer
19:15
EUROGOL HIGHLIGHTS
20:00
LAJME
20:35
REPORTAZH - QYTETI IM
21:00
PERBALLE
22:00
BIBLIOTEKA
23:00
LAJME
23:35
GRUAJA E JETES TIME
01:00
DOK ARTE - FILARMONIA E LUKSEMBURGUT
01:30
- JETA PARA SYVE TE SAJ
03:05
PASDITJA IME
04:30
THE CLOSER
05:15
EUROGOL HIGHLIGHTS
06:00
DOK- JAGUAR-PANAIRI I N.YORKUT
RTSH 2
12:03
Apolo Art Colony 2018-Reportazh RTSH 2
12:30
Lajme - Edicion i shkurtër informativ
12:38
Më të mirat e muzikës Shqiptare- Muzikë Folk RTSH2
13:30
Për fe e për atdhe -ART/Dok. Shqip -DOK + KONCERTE (FETARË)
14:30
Lajme - Edicion i shkurtër informativ
14:38
Përgjatë rrjedhës së Shkumbinit -Reportazh/ RTSH2
15:17
Life by the Landfill -Jeta ne landfill-Dokumentar i huaj /rtsh2
16:14
Engjëlli i tunelit-Dokumentar- RTSH2
16:30
Lajme - Edicion i shkurtër informativ
16:38
Koha e Pelikulës-Dokumentar i huaj/RTSH2
17:38
Këpucarët-Reportazh/Profesione në zhdukje-RSTH2
18:00
ZËRI I AMERIKËS
18:30
Lajme shkurt në gjuhën Greke
18:35
Materiale në gjuhën Greke (Dokumentar, Reportazhe, Muzikë)
19:00
Lajme shkurt në gjuhën Serbe
19:05
Materiale në gjuhën Serbe (Dokumentar, Reportazhe, Muzikë)
19:30
Lajme shkurt në gjuhën Vllehe
19:35
Grupi Tepelenës 2014-RTSH Muzikë/koncerte/koncerte popullore
20:00
Lajme shkurt në gjuhën Rome
20:05
Kulla e hirit-Reportazh/RSTH2
20:30
Lajme shkurt në gjuhën Maqedonase
20:35
Materiale në gjuhën Maqedonase (Dokumentar, Reportazhe, Muzikë)
21:30
Lajme - Edicion i shkurtër informativ
21:38
Kufiri i dashurisë
23:30
Lajme - Edicion i shkurtër informativ
23:38
Cosi Fan Tutti- Art/ Opera
TV Klan
12:00
LAJME
12:30
SFIDA E GATIMIT
13:30
XHESURI DHE E BUKURA
14:25
MEHMET PUSHTUESI
15:30
LAJME & MOTI
16:05
Premiere: BIXHOZ ME DASHURINE
17:05
Live
RUDINA
18:20
Premiere: XHENET
19:30
LAJME & MOTI
20:05
Live
STOP
21:00
Premiere: MEHMET PUSHTUESI
22:00
Live
OPINION
23:20
LAJME & MOTI
23:55
STOP
00:45
MEHMET PUSHTUESI
01:30
XHESURI DHE E BUKURA
03:00
KOMISARI MONTALBANO
05:00
RUDINA
RTSH Sport
12:00
Not: Kampionati Boteror 25m - dpd
14:00
Euroleague: Barcelona - Fenerbahce
16:00
Eredivisie 2018-19: Permbledhje
17:00
RTSH SPORT LAJME
18:00
Kategoria Superiore: Permbledhje - premiere
18:30
Basketboll: Teuta-Blokotena - dpd
20:30
Drive it
21:00
RTSH SPORT LAJME
22:00
La Liga 2018-19: Permbledhje - Premiere
23:00
RTSH SPORT LAJME
00:01
Boks: Arena Boxing Night
02:30
Formula 1 2018
05:00
MOTOGP 2018
06:00
Sporti i nje qyteti
Vizion Plus
15:00
Edicioni Informativ
16:00
21:00
Film
22:30
Edicioni Informativ
Top Channel
12:00
Lajme e Moti
12:48
"Top Show"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
15:55
TN "Fuqia e Dashurise"
17:00
Ftese ne Pese
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
21:00
Top Story
22:00
Soiree
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK
01:00
"Fiks Fare"
02:00
Te Humbur
03:00
Lajme e Moti
03:35
Filler
04:00
Shtepiake te Deshperuara
05:00
Ftese ne Pese
Hayat Plus
12:00
Majstori okusa
12:35
Svijet sporta
12:50
7 dana u Vogošći, hronika
14:05
Upitnik
14:50
Liga bez briga
15:35
17:00
Dobar dan BiH
17:55
Atlas
18:10
Majstori okusa
19:00
Vijesti u 7, vrijeme, sport
19:45
Labeffective
19:50
Story
21:10
WoW Hayat production show
23:15
Atlas
23:30
00:00
Muzicki program
00:15
Dobar dan BiH
00:50
Majstori okusa
01:25
Vijesti u 7, vrijeme, sport
02:00
Story
02:35
WoW Hayat production show
03:15
Atlas
03:30
Muzicki program
06:00
24Kitchen
16:30
Ju Bëftë Mirë
17:00
Najxhella: Tavolina Ime
17:30
Najxhella: Tavolina Ime
18:00
Aventura Italiane e Xhinos: Ishuj në Diell
18:30
Aventura Italiane e Xhinos: Ishuj në Diell
00:00
Ju Bëftë Mirë
02:00
Aventura Italiane e Xhinos: Ishuj në Diell
02:30
Aventura Italiane e Xhinos: Ishuj në Diell
03:40
Najxhella: Tavolina Ime
04:00
Najxhella: Tavolina Ime
EuroNews
12:01
News of the Day
12:31
News of the Day
13:07
Insiders
13:31
News of the Day
14:01
News of the Day
14:31
News of the Day
15:01
News of the Day
15:37
Insiders
15:57
News of the Day
16:01
News of the Day
16:31
News of the Day
17:01
News of the Day
17:31
News of the Day
18:01
News of the Day
18:31
News of the Day
19:01
Prime Edition
19:31
Prime Edition
20:01
Prime Edition
20:31
Prime Edition
21:01
Prime Edition
21:31
Prime Edition
22:01
Prime Edition
22:31
Prime Edition
23:01
Prime Edition
23:31
Prime Edition
00:01
Prime Edition
00:31
Prime Edition
01:01
Late Edition
01:31
Late Edition
02:01
Late Edition
02:31
Late Edition
03:01
Late Edition
03:31
Late Edition
04:01
All News Edition
04:31
All News Edition
05:01
All News Edition
05:31
All News Edition
Eurosport 2
11:34
SNOOKER: Scottish Open - Round 1
12:55
FREESTYLE MOTOCROSS
14:00
FORMULA E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone
15:04
CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Beitostolen (Nor)
15:34
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
16:04
FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
18:09
FOOTBALL: Playoffs - MLS Cup
19:20
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
19:45
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
20:09
Eurosport News
20:15
FREESTYLE MOTOCROSS
21:20
FORMULA E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone
22:25
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
22:52
FOOTBALL: Playoffs - MLS Cup
00:28
Eurosport News
00:35
FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
02:28
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
03:00
SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
04:30
Biathlon: World Cup in Pokljuka, Slovenia
05:00
FORMULA E: FIA Championship
05:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, China
Eurosport
12:07
EQUESTRIANISM
13:06
SNOOKER: Scottish Open - Round 1
13:45
Live
SNOOKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3
18:42
FORMULA E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone
19:15
WINTER SPORTS: Jureći istoriju, Epizoda 1
19:38
Eurosport News
19:45
Live
SNOOKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3
23:55
Eurosport News
00:02
BIATHLON: World Cup - Pokljuka (Slo)
00:29
CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Beitostolen (Nor)
01:00
WINTER SPORTS: Jureći istoriju, Epizoda 1
01:22
Eurosport News
01:26
SNOOKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3
03:00
Cross-Country Skiing: World Cup in Beitostölen, Norway
03:30
Formula E: FIA Championship
04:30
SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom
RAI 1
11:30
La prova del cuoco
14:00
Vieni da Me
16:20
16:35
Che tempo fa
16:40
La vita in diretta
18:45
L'Eredità
23:00
Magazine Champions League 2018 / 2019
01:50
Che tempo fa
01:55
Sottovoce
02:25
Gold Movie Mag
02:50
Come un uragano
04:40
Da, da, da
05:15
RaiNews24
06:00
RaiNews24
SkyNews
12:00
Lunchtime Live
12:30
Lunchtime Live
13:00
PMQS
13:30
Lunchtime Live
14:00
Lunchtime Live
14:30
Lunchtime Live
15:00
The Kay Burley Show
15:30
The Kay Burley Show
16:00
The Kay Burley Show
16:30
The Kay Burley Show
17:00
The Kay Burley Show
17:30
The Kay Burley Show
18:00
The News Hour With Mark Austin
18:30
The News Hour With Mark Austin
19:00
Sky News At Six
19:30
Ian King Live
20:00
SKY News Tonight With Dermot
20:30
SKY News Tonight With Dermot
21:00
SKY News Tonight With Dermot
21:30
SKY News Tonight With Dermot
22:00
Sky News at Nine
22:30
World View
23:00
Sky News at Ten
23:30
Press Preview
00:00
Sky News Tonight
00:30
Press Preview
01:00
Sky Midnight News
01:30
Press Preview
02:00
Sky News on the Hour
02:30
Ian King Live
03:00
Sky News on the Hour
03:30
Sky News on the Hour
04:00
Sky World News
04:30
Sky World Review & Business Report
05:00
Sky World News
05:30
Sky World Review & Business Report
06:00
Sky World News
TV NEW
 • news

  Edhe Beyoncé këndon në dasma

  Duke iu përshtatur kulturës vendase, me nje fustan tipik festiv, i kuq me të verdhë, zbukuruar me bizhutë tradicionale, Beyonce ka performuar në dasmën më ekstravagante dhe më të kushtueshme të Indisë. Isha Ambani,...

  TV Klan2 days ago
 • news

  “Çukur”, seriali më i mirë i vitit

  Seriali i rekordeve në shikueshmëri “Çukur” është shpallur “seriali turk më i mirë i vitit” në ceremoninë e “Çmimeve Pantene Flutura e Artë”. Ishin producentët e serialit Kerem Çatay dhe Pelin Diştaş, ata të cilët...

  TV Klan2 days ago
 • news

  Miss-i i ri i Botës

  E bukur por edhe jo vetëm. Miss-i i ri i Botës është Vanessa Ponce de Leon, një aktiviste e njohur për të drejtat e njeriut. 26-vjeçarja me origjinë nga Meksika është e para e cila arriti të marrë këtë titull. “Nuk...

  TV Klan3 days ago
 • news

  “Italianët” nga Erseka dhe Bubqi në Kënga Magjike (Video)

  Kjo mbrëmje finale e Kënga Magjike ka nisur plot emocion, plot çmime e duartrokitje pa fund. Por surprizat nuk kanë nisur ende… Këtë e paralajmërojnë në këtë video edhe dy humoristët Bes Kallaku dhe Erion Isai....

  TV Klan4 days ago
TOP LISTA