Moji kanali

Filter

  • Sve
  •  film
  •  Serije
  •  sport
  •  informativni
  •  Dokumentarni
  • Večeras
TVCG1
15:30
Dnevnik 1
16:00
Više od ljubavi
16:45
Muzika
17:00
Strani dokumentarni program (ARTE): Draga anoreksijo
17:45
18:00
18:05
NVO sektor
18:35
Sat tv: Pogledi iz domovine - Pričaj djede
19:05
Program obrazovanja za strateško planiranje
19:25
Marketing, zatim meteo
19:30
Dnevnik 2, marketing
20:05
Dokumentarna emisija: Povratak korijenima
20:35
Obrazovna emisija - Crnogorski roman: M. Bulatovic - Crveni petao leti prema nebu
21:30
Mladi inspektor Mors II sezona
22:30
Dnevnik 3
22:55
Sportski dnevnik
23:10
Tvin Piks
23:50
Naučno-obrazovni program
00:35
Dokumentarna emisija: Povratak korijenima
01:05
Obrazovna emisija - Crnogorski roman: M. Bulatovic - Crveni petao leti prema nebu
01:35
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
02:05
NVO sektor
02:35
Strani dokumentarni program (ARTE): Draga anoreksijo
05:05
Naučno
05:30
Radio Crne Gore - Budilnik
06:00
Dobro jutro Crna Goro
TVCG2
15:10
Profil, Ivan Gušić
16:00
Serija Korak naprijed
17:50
Uživo
FUDBAL/SP.(ž): Italija-Kina
20:00
Dokumentarni serijal, Karibi sa Sajmonom Rivom
20:50
FUDBAL/SP.(ž): Holandija - Japan
01:10
FudbaL/SP.(ž): Italija-Kina, snimak
02:45
Teatar poezije, Crmnica pod jesen
03:10
FUDBAL/SP.(ž): Holandija - Japan, snimak
04:40
NVO sektor
Prva TV CG
15:15
17:00
60 minuta sa Iris
18:30
Stolice
19:00
Žurnal
20:15
22:30
Balkan ekspres 2
00:45
Stolice
05:00
Balkan ekspres 2
Nova M
15:25
15:50
Sportisimo
15:55
Meteo
18:00
Centralni dnevnik
18:30
Anđeli
20:00
00:30
03:30
Vijesti u 15h
03:50
Meteo
04:15
Anđeli
06:00
Meteo
TV Vijesti
16:30
Vijesti u pola 5
16:50
Meteo centar
16:52
Gastro
16:55
Grijeh i sram
17:50
Ritam Balkana
18:30
Vijesti u pola 7
19:07
Meteo centar
20:00
Reflektor
22:00
Vijesti u 10
22:13
Meteo centar u 10
22:15
Sport
22:30
Naplata za ubistvo
00:10
Reflektor
01:45
Grad tvog krajnjeg odredišta
03:30
Boje dana
04:00
Ritam Balkana
04:50
Grijeh i sram
TVCG SAT
15:30
Dnevnik 1
16:00
Lajmet, vijesti na albanskom
16:20
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
16:45
Bilo vremena: Nikoljdanski ustav 1905.
17:30
Muzika
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:05
NVO sektor
18:35
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
19:05
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
19:30
Dnevnik 2
20:05
Dokumentarna emisija
20:35
Crnogorski roman: M. Bulatovic - Crveni petao leti prema nebu
21:30
Kultura na Drugom
22:00
Obrazovni program
22:30
Dnevnik 3
22:50
Sportski dnevnik
23:05
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
23:30
Dnevna soba
01:10
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
01:30
Dnevnik2
02:00
Dokumentarna emisija
02:30
Crnogorski roman: M. Bulatovic - Crveni petao leti prema nebu
03:00
Obrazovni program
03:30
Kultura na Drugom
04:00
Koncert
04:30
Dnevnik3
05:00
Obrazovni program
05:35
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
06:00
Jutarnjiprogram
RTV Budva
15:00
Film
16:50
Muzicki program
16:55
EPP
17:00
Vijesti
17:05
Dokumentarni program
17:45
Muzicki program
17:55
EPP
18:00
Sport time
18:45
Bioskopske najave
18:53
Mali oglasi
18:55
EPP
19:00
Dnevno informativna emisija Polis
19:30
EPP
19:35
Muzicki program
20:00
Emisija: Mediterraneo
20:45
Bioskopske najave
20:55
EPP
21:00
Serija
21:45
Muzicki program
21:55
EPP
22:00
Dnevno informativna emisija Polis
22:30
EPP
22:33
Mali oglasi
22:35
Muzicki program
23:00
Film
00:55
Video text © 1999-2019 Radio Televizija Budva doo. Uslovi korišćenja web portala Radio Televizija Budva | Powered by Minmedia
RTS1
01:24
Dauntonska opartija
02:16
Kina: Kineski dokumentarni film
03:38
U suster Svetskom prvenstvu u košarci
04:17
Priča o kafi
SK2 RS
19:00
Na današnji dan
19:15
Fudbal Gold Cup: Haiti - Costa Rica
21:00
Pregled NASCAR: Sonoma
22:00
Odbojka - Liga nacija (M): Argentina - Serbia
23:10
Car fashion
23:35
NBA Weekly: Wade & Garnett Interview (2/2)
00:00
WTA Premier Eastbourne
03:00
Bilijar SP (Leicester)
06:00
Tenis - Boodles Challenge (London): Fognini - Shapovalov + Djoković - Garin
SK3
15:25
Fudbal Gold Cup: Bermuda - Nicaragua
17:10
Košarka SP (M) - Classic Games Mix
17:45
Odbojka - Liga nacija (M): Iran - France
19:10
SK Moments
19:35
Trans World Sport
20:30
Nemačka košarka Playoff - FINALE (G3): Bayern - Alba
22:20
Pregled 32nd Kitzbuhel Alpine Rally
22:35
EBL League of Legends - 5. sezona
00:30
Turska košarka Playoff - FINALE (G7): Efes - Fenerbahce
02:15
Američki fudbal - SK 1. liga 1/2 Finale: SBB Vukovi - Beograd Blue Dragons
04:30
Odbojka - Liga nacija (M): Italy - Poland
Arena Sport 1
14:00
KUP AFRIČKIH NACIJA: Obala Slonovače - Južna Afrika
16:00
COPA AMERICA: Čile - Urugvaj
17:45
Pripreme Crvene zvezde
18:00
Uživo
PRIJATELJSKA UTAKMICA: Crvena zvezda - Apollon
20:00
Son of Congo
21:00
ENDESA LIGA: Finale Real Madrid - Barcelona Poslednja utakmica
22:55
Uživo
MaxBet NEWS
23:30
Xtreme Collxtion
00:00
COPA AMERICA: Ekvador - Japan
02:00
Teme do Arene
02:30
NORVEŠKA LIGA: Brann - Lillestrøm
04:30
COPA AMERICA: Čile - Urugvaj
06:00
COPA AMERICA: Čile - Urugvaj
Arena Sport 2
15:30
EHF LIGA ŠAMPIONA: Vardar - Rein-necker lowen
17:00
SRPSKA LIGA: Finale Crvena zvezda - Partizan 2. utakmica
19:00
Uživo
KUP AFRIČKIH NACIJA: Kamerun - Gvineja Bisao
21:00
Sportski kuvar
21:30
Homage
22:00
Uživo
KUP AFRIČKIH NACIJA: Gana - Benjin
00:00
MLS: Columbus Crew - Sporting KC
02:00
Finale
03:30
WRC CHILE: Pregled
04:30
BUNDES KUP: Hamburg - Magdenburg
06:00
ABA LIGA: Crvena zvezda - Cibona
SK HD
19:30
Odbojka - Liga nacija (M): Italy - Poland
21:00
NBA Weekly: Wade & Garnett Interview (2/2)
21:30
Fudbal Gold Cup: Bermuda - Nicaragua
23:15
Pregled NASCAR: Sonoma
00:05
Fudbal Gold Cup: Haiti - Costa Rica
01:50
Odbojka - Liga nacija (M): Portugal - Australia
03:20
WTA Premier Eastbourne
Arena Sport 3
15:30
Dream teams
16:00
KUP AFRIČKIH NACIJA: Senegal - Tanzanija
18:00
MLS: Vancouver - Colorado Rapids
20:00
COPA AMERICA: Čile - Urugvaj
22:00
LIGA ŠAMPIONA: Tottenham - Ajax
00:00
KUP AFRIČKIH NACIJA: Kamerun - Gvineja Bisao
01:45
NORVEŠKA LIGA: Vålerenga - Sarpsborg 08
03:30
Dream teams
04:00
FRANCUSKA LIGA: PSG - Bordeaux
06:00
ITALIJANSKA LIGA: Roma - Torino
Arena Sport 4
14:45
ARSENAL TV: Season review 3. deo
16:15
LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - Roma
18:00
COPA AMERICA: Ekvador - Japan
20:00
WRC ITALY: Pregled
21:00
ŠPANSKA LIGA: Finale Barcelona - Murcia 5. utakmica
23:00
WPT season 16 Epizoda 16
00:00
ENDESA LIGA:Finale Real Madrid - Barcelona 2. utakmica
01:45
Mare Nostrum 2019: Monaco 2. dan
03:45
RED BULL: Send it
04:15
LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - Ajax
06:00
NHL Playoff: Toronto - Boston
Arena Sport 5
15:00
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Zemun
16:50
ENDESA LIGA:Finale Real Madrid - Barcelona 2. utakmica
18:30
BUNDES LIGA: Magdenburg - Berlin
20:00
MLS: Columbus Crew - Sporting KC
22:00
NHL: Finale Boston - St Louis 2. utakmica
TV NOVOSTI
  • news

    Počinje 9. izdanje Fantastic Zagreb film festivala, pogledajte raspored projekcija

    Na jednoj od naljepših kino lokacija u državi gledatelji će imati priliku vidjeti sjajne žanrovske filmove.

    Serijalaprije 5 sati
  • news

    The Rookies (2019)

    NovajlijeU kinima od jula 2019. god. Žanr:Akcija / Komedija / Avantura Režija:Alan Yuen Uloge:Talu Wang, Sandrine Pinna, Timmy Xu, Milla Jovovich, Meitong Liu, Paul Allica, Pierre Bourdaud, Andrew Lane Cawthon, Barret...

    Filmoniziraniprije 6 sati
  • news

    Und der Zukunft zugewandt (2019)

    aka Warum?Sealed LipsU kinima od septembra 2019. god. Žanr:Drama Režija:Bernd Böhlich Uloge:Karoline Eichhorn, Jürgen Tarrach, Alexandra Maria Lara, Robert Stadlober, Alexander Khuon … Radnja filma:Nakon...

    Filmoniziraniprije 7 sati
  • news

    Tone-Deaf (2019)

    U kinima od marta 2019. god. Žanr:Komedija / Horor / Triler Režija:Richard Bates Jr. Uloge:Amanda Crew, Robert Patrick, Hayley Marie Norman, Johnny Pemberton, Nancy Linehan Charles, AnnaLynne McCord, Tate Ellington,...

    Filmoniziraniprije 7 sati
TOP LISTE

Prijavi se