Moji kanali

Filter

  • Sve
  •  film
  •  Serije
  •  sport
  •  informativni
  •  Dokumentarni
  • Večeras
TVCG1
16:00
Dnevna soba
17:30
Muzika
17:45
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:05
Biznis zona
18:25
Sat Tv: Pogledi iz domovine - Mokro
19:00
Meridijani zatim Muzika
19:25
Marketing zatim Meteo
19:30
Dnevnik 2, Marketing
20:05
Argumenti
22:30
Dnevnik 3
22:55
Sportski dnevnik
23:10
Rej Donovan IV sezona
00:00
Naučno-obrazovni program
00:45
Argumenti
02:15
Dnevna soba
03:45
Biznis zona
04:05
Meridijani
04:25
Koncert
05:10
Naučno-obrazovni program
05:30
Radio Crne Gore - budilnik
06:00
Dobro jutro Crna Goro
TVCG2
16:00
Gospođa Marpl
16:50
Dokumentarni serijal, Njihovim riječima Britanski Romnopisci
17:45
Fudbal fest
18:30
CG sport
19:30
Dnevnik 2
20:00
Dnevna soba
21:30
Zlatan glas
22:15
Godine ljubavi
00:45
CG sport
01:30
Fudbal fest
02:15
Obrazovni progra
02:45
Koncert
03:45
CG sport
04:45
Dnevna soba , zatim koncert
Prva TV CG
17:00
60 minuta sa Iris
18:30
Stolice
19:00
Žurnal
22:00
Leon profesionalac
00:45
Stolice
04:30
Leon profesionalac
Nova M
17:05
Vijesti
18:00
Centralni dnevnik
18:30
Andjeli
23:15
02:45
Meteo
05:10
Meteo
05:15
Turistički magazin
05:25
Sportisimo
TV Vijesti
16:30
Vijesti u pola 5
16:50
Meteo centar
16:52
Gastro
16:55
Eliza iz Rivombroze
17:50
Ritam Balkana
18:30
Vijesti u pola 7
19:07
Meteo centar
20:00
Bez granica
21:00
Dokumentarni program
22:00
Vijesti u 10
22:13
Meteo centar u 10
22:15
Sport
22:30
Smrtna presuda
00:15
Bez granica
01:10
Napad pauka
03:00
Boje dana
03:30
Sport
03:50
Ritam Balkana
04:50
Eliza iz Rivombroze
TVCG SAT
16:00
Dnevna soba
17:30
Lajmet,vijesti na albanskom
17:40
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:05
Biznis zona
18:25
Slonovi i tonovi, muzika za djecu
19:05
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
19:30
Dnevnik 2
20:05
Argumenti
21:30
CG sport
22:15
Muzika
22:30
Dnevnik 3
22:55
Sportski dnevnik
23:10
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
23:30
Dnevna soba
01:05
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
01:30
Dnevnik 2
02:00
Argumenti
03:30
CG sport
04:15
Muzika
04:30
Dnevnik 3
05:00
Kultura na Drugom
05:30
Sat Tv: Dijaspora i Poslovne Vijesti
06:00
Jutarnji program
A1 TV
RTV Budva
15:00
Poslednji covek
16:45
Muzicki program
16:55
EPP
17:00
Vijesti
17:05
Dokumentarni program
17:45
Muzicki program
17:55
EPP
18:00
Sport time
18:45
Bioskopske najave
18:52
Mali oglasi
18:55
EPP
19:00
Dnevno informativna emisija Polis
19:30
EPP
19:35
Muzicki program
20:00
Emisija: Prelaz
20:45
Bioskopske najave
20:55
EPP
21:00
Serija
21:45
Muzicki program
21:55
EPP
22:00
Dnevno informativna emisija Polis
22:30
EPP
22:35
Mali oglasi
22:37
Muzicki program
23:00
Film
00:50
Video text © 1999-2019 Radio Televizija Budva doo. Uslovi korišćenja web portala Radio Televizija Budva | Powered by Minmedia
SK3
18:00
InCycle
20:25
NBA Live
20:40
Najava Coppa Italia
23:15
Turska košarka: Banvit - Besiktas
00:55
Švajcarska liga: Xamax - Young Boys
02:35
Turska liga: Sivas - Besiktas
04:20
Championship: Brentford - Leeds
SK2 RS
20:00
Pregled Premier League
22:45
NBA Live
23:00
Najava Coppa Italia
23:30
Pregled ATP Masters Monte Carlo
00:20
Portugalska liga: Benfica - Maritimo
02:05
Italijanska odbojka (Ž) - Play-off 1/2 Finale (G3): Novara - Scandicci
03:45
Pregled portugalske lige
04:30
Nemačka košarka: Frankfurt - Ulm
06:00
ATP 500 Barcelona
Arena Sport 2
16:00
BUNDES LIGA: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg-Handewitt
17:45
LIGA ŠAMPIONA: Magazin
18:15
ITALIJANSKA LIGA: Pregled kola
19:00
Uživo
ITALIJANSKA LIGA: Napoli - Atalanta
21:00
REGIONALNA LIGA: Finale
22:30
Mobil auto: Magazin
23:00
KOTV Classics
00:00
BELGIJSKA LIGA: R. Antwerp FC - Club Brugge
02:00
ŠKOTSKA LIGA: Hearts - Rangers
04:00
WRC Magazin: Najava Argentina
04:30
BUNDES LIGA: HC Erlangen - SC Magdeburg
06:00
ENDESA LIGA: Andorra - Zaragoza
SK1 RS
18:30
Sport Tech Lifestyle
23:00
Uživo
23:30
Pregled Premier League
00:20
Pregled španske lige
01:35
NBA Action
04:30
ATP Masters Monte Carlo - FINALE: Lajović - Fognini
Arena Sport 3
16:00
ITALIJANSKA LIGA: Inter - Roma
18:00
Uživo
NORVEŠKA LIGA: Rosenborg - Strømsgodset
20:00
Uživo
NORVEŠKA LIGA: Brann - Vålerenga
22:00
SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Kola
23:45
ITALIJANSKA LIGA: Napoli - Atalanta
01:45
ARGENTINSKI LIGA KUP: Independiente - Argentinos Juniors
03:30
Dream teams
04:00
MLS: Orlando - Vancouver
06:00
FRANCUSKA LIGA: Toulouse - Lille
Arena Sport 1
14:30
Uživo
BELGIJSKA LIGA: R. Antwerp FC - Club Brugge
16:30
Uživo
SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Kola
18:00
Studio
19:00
Uživo
ABA LIGA: Finale Crvena zvezda mts - Budućnost Voli 5. Utakmica
21:00
Uživo
U Obruču
22:00
WRC Magazin: Najava Argentina
22:25
LIGA ŠAMPIONA: Pregled
22:55
Uživo
MaxBet NEWS
23:30
ITALIJANSKA LIGA: Pregled kola
00:15
FRANCUSKA LIGA: Pregled kola
01:00
Uživo
NHL: Carolina - Washington 6. utakmica
03:30
KOTV Weekly
04:00
FIFA Football
04:30
AUSTRALIJSKA LIGA: Adelaide - Melbourne Victory
06:00
AUSTRALIJSKA LIGA: Adelaide - Melbourne Victory
SK HD
17:00
Najava Coppa Italia
17:30
Car fashion
18:00
SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta
20:15
Pregled Championship
20:45
Pregled holandske lige
21:45
NBA Live
22:00
Pregled ATP Masters Monte Carlo
23:00
Španska liga: Real Madrid - Athletic Bilbao
00:45
Premier League: Chelsea - Burnley
02:30
WTA Premier Stuttgart & ATP 500 Barcelona
Arena Sport 4
16:15
LIGA ŠAMPIONA: Juventus - Ajax
18:00
Uživo
PRVA LIGA SRBIJE: Borac - Sloboda
20:00
EHF LIGA ŠAMPIONA: Magazin
20:30
FRANCUSKA LIGA: Pregled kola
21:00
ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Fiorentina
23:00
TT Isle of men
00:00
ABA LIGA: Finale Crvena zvezda mts - Budućnost Voli 5. Utakmica
01:45
AUSTRALIJSKA LIGA: Sydney - Perth Glory
03:45
Send it
04:15
LIGA ŠAMPIONA: Manchester City - Tottenham
06:00
NHL
Arena Sport 5
15:00
SUPER LIGA SRBIJE: Čukarički - Crvena zvezda
16:50
ENDESA LIGA: Andorra - Zaragoza
18:30
BUNDES LIGA: HC Erlangen - SC Magdeburg
20:00
LIGA ŠAMPIONA: Pregled
20:45
Uživo
FRANCUSKA 2. LIGA: Paris - Valenciennes
22:45
NHL
TV NOVOSTI
TOP LISTE

Prijavi se