Moji kanali

Filter

  • Sve
  •  film
  •  Serije
  •  sport
  •  informativni
  •  Dokumentarni
  • Večeras
TVCG1
02.10
Koncert
03.30
Sat tv
04.00
Koncert
06.00
Radio Crne Gore - Budilnik
07.00
Dobro jutro Crna Goro
08.00
08.05
Dobro jutro Crna Goro
09.00
11.00
Kad prošetam Crnom Gorom
12.00
12.05
TV Arhiv
13.00
Program za djecu: Vaso s Marsa
13.20
Muzika
13.30
13.45
Muzika
14.00
14.05
Agrosaznanje
15.30
Dnevnik 1
16.05
Mozaiku
17.05
Zapis
17.35
Savore
18.00
18.05
Biser Bojane
18.45
Strani dokumentarni program(cfi): Medicina svijeta
19.10
Program za djecu: Vaso s Marsa
19.25
Marketing
19.30
Dnevnik 2, Marketing
20.05
Biser Bojane
21.00
Tutankamon
22.00
ART magazin
22.30
Dnevnik 3
22.55
Misterije u Pitsburgu
TVCG2
03.15
RUKOMET(z)-EP: SNIMAK
04.30
Obrazovni program
05.15
ABS-automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
05.45
Stil , zatim koncert
07.00
Edisonova tajna labaratorija, Čarli i Mimo, Atomik beti, Ekstremni fudbal, Barbi, Tomas i drugari, Degrasi - nova generacija, zatim Gurmet
09.00
Nedeljno djecije popodne
10.00
Između dvije žene
11.35
Atomik beti
12.00
Meteo + Hit dana
12.10
Zlatno srce
12.55
Tomas i drugari
13.00
Meteo + Hit dana
13.10
Pogledi iz domovine
14.00
Meteo + Hit dana
14.10
Stil
14.40
RUKOMET(z)-EP: SNIMAK
16.00
Zlatan glas, zatim Sport plus
16.50
Uživo
Košarka (m) - ABA liga:Mornar - Cedevita
18.45
Sedmi kontinent , zatim Gurmet
19.30
Dnevnik 2 zatim Sport
20.10
Zlatan glas, zatim Gurmet
21.00
Svakog gosta sat i po dosta
22.30
ABS-automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
23.00
Meteo + Hit dana
23.10
Sportska subota
23.40
Stil
Prva TV CG
07.30
Artur i osveta Maltazara
09.00
Jutarnji žurnal
10.00
Jutarnji žurnal
11.00
Jutarnji žurnal
16.10
Na prvom mjestu
17.00
60 minuta sa Iris The Best Of
19.00
Žurnal
19.30
Crna Zorica
00.00
Iz Pariza s ljubavlju
Nova M
03.25
Farma
05.20
CITY
05.35
Meteo
05.40
Turistički magazin
05.50
Sportisimo
05.55
Kraj programa
06.20
Meteo
06.25
Sportisimo
06.30
CITY
06.45
Kapital
07.45
Vip kuvar
09.00
Vijesti
09.05
Vip kuvar nastavak
09.55
Vijesti
10.55
Vijesti
12.00
Vijesti
12.25
CITY
12.40
Sportisimo
12.45
Meteo
12.50
Vijesti
14.00
Vijesti
15.05
Vijesti
15.10
Meteo
16.00
Vijesti
17.00
Vijesti
18.00
Centralni dnevnik
TV Vijesti
04.15
Velika porodica
06.05
Pjesma života
07.00
Prodavnica najmanjih ljubimaca
09.00
Pitalice
09.10
Bejblejd
09.30
Snovi, kuća, dom
10.00
Alternativa
10.05
TV Shop mne
10.20
TV Shop studio
10.40
Alternativa
10.45
TV Shop mne
11.00
Velika porodica
12.00
Vijesti u 12
12.05
Meteo centar u 12
12.06
Život sa morem
13.30
Za volanom
14.00
Vijesti u 2
14.05
Meteo centar u 2
14.07
Reflektor
15.40
Eumetrija
16.30
Vijesti u pola 5
16.38
Meteo centar
16.45
Pčelica
17.15
Rosela
18.00
Snovi, kuća, dom
18.30
Vijesti u pola 7
19.07
Meteo centar
19.10
Biljana za vas
19.55
Lista posljednjih želja
22.00
Vijesti u 10
22.13
Meteo centar u 10
22.15
Sport
22.30
Napad pauka
TVCG SAT
03.10
Sat tv
03.40
Malo para, puno želja, tv komedija
04.30
Dnevnik 3
05.00
Sportska subota
06.00
Sat tv Dijaspora i poslovne vijesti
07.00
Jutarnji program
08.05
Dobro jutro Crna Goro
09.00
11.05
Kad prošetam Crnom Gorom
12.00
12.05
TV Arhiv
13.00
Program za djecu: Vaso s Marsa
13.20
Muzika
13.30
Dobar osjecaj
14.00
14.05
Agrosaznanje
15.00
Sat tv Dijaspora i poslovne vijesti
15.30
Dnevnik 1
16.00
Mozaiku
17.00
Zapis
17.30
Savore
18.00
18.05
ABS-automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
18.35
Muzika
18.50
Program za djecu: Vaso s Marsa
19.00
Sat tv Dijaspora i poslovne vijesti
19.30
Dnevnik 2
20.05
Sat tv
20.35
Zapis
21.05
Svakog gosta sat i po dosta
22.30
Dnevnik 3
22.50
Sat tv Dijaspora i poslovne vijesti
23.05
ART magazin
23.35
ABS-automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
A1 TV
08.00
Dječja TV na A1
10.00
Zvjezdice sa Valentinom
10.30
Dokumentarna serija
11.00
Lopta
12.00
Weekend film
14.00
Auto Shop
14.30
Dokumentarna serija
15.00
Nedjelja u petak
16.00
Lopta
17.00
TOP A1
17.15
Prč u petak sa Miljom Radojičićem
18.00
TOP A1
18.15
Weekend film
19.00
TOP A1
19.05
nastavak
20.00
TOP A1
20.15
Auto Shop
21.00
TOP A1
21.15
Priče sa Mikijem Dragićevićem
22.00
Al Jazera vijesti
23.00
Auto Shop
RTV Budva
01.00
Video text © 1999-2018 Radio Televizija Budva doo. Uslovi korišćenja web portala Radio Televizija Budva | Powered by Minmedia
07.45
Bioskopske najave
07.52
Mali oglasi
07.55
EPP
08.00
Djeciji film
09.25
Muzicki program
09.55
EPP
10.00
Djeciji val
10.45
Muzicki program
10.55
EPP
11.00
Emisija: Mediterraneo
11.55
EPP
12.00
Ritam sporta
13.30
Muzicki program
13.55
EPP
14.00
Emisija: Perspektiva
14.30
Muzicki program
14.55
EPP
14.57
Mali oglasi
15.00
Film
16.55
EPP
17.00
Serija
17.30
Muzicki program
17.55
EPP
18.30
Muzicki program
18.45
Bioskopske najave
18.53
Mali oglasi
18.55
EPP
19.00
Dnevno informativna emisija Polis
19.30
EPP
19.35
Muzicki program
19.55
EPP
20.00
I to sam ja
20.30
Muzicki program
20.50
Bioskopske najave
21.00
Serija
21.30
Muzicki program
21.52
Mali oglasi
21.55
EPP
22.00
Dnevno informativna emisija Polis
22.30
Film
Arena Sport 1
01.00
Uživo
NHL: Boston - Pittsburgh
03.30
KOTV Weekly: Magazin
04.00
ABS Show
04.30
HRVATSKA LIGA: Lokomotiva - Gorica
06.00
HRVATSKA LIGA: Lokomotiva - Gorica
06.30
Dream teams
07.00
FIFA Football
07.30
REGIONALNA LIGA: Jadran (St) - Mornar
08.50
ABA LIGA: Zadar - Igokea
10.30
MaxBet NEWS
11.00
Air race Red Bull: Kazan Magazin
12.00
Uživo
SVETSKO PRVENSTVO: Finala
14.00
Liga šampiona: -magazin
14.30
Dream teams
15.00
Uživo
SUPER LIGA SRBIJE: Čukarički - Crvena zvezda
17.00
Uživo
ABA LIGA: Mornar - Cedevita
19.00
Uživo
ABA LIGA: Mega Bemax - Crvena zvezda mts
21.00
Uživo
ABA LIGA: Partizan NIS - FMP
22.55
Uživo
MaxBet NEWS
23.30
Tommy
RTS1
03.00
Vesti (04.00,05.00)
05.50
VERSKI KALENDAR
06.00
Vesti
06.05
Jutarnji program
08.00
Jutarnji dnevnik
08.30
Jutarnji program
09.00
Vesti
09.05
Šarenica
12.00
Vesti
12.45
14.08
Slom
15.50
Vesti
16.50
Luda noć
19.20
Vreme
Arena Sport 2
02.00
Angry sky
03.30
INDYCAR: Illinois Pregled
04.30
SEHA LIGA: Meshkov - Železničar
06.00
SRPSKA LIGA: Mladost - Sloboda
07.45
HEINEKEN CUP: Exeter Chiefs - Gloucester Rugby
09.30
SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Mačva
11.20
Uživo
Winterberg: Bob žene 1. trka
12.20
ABS Show
13.00
Uživo
SEHA LIGA: Vojvodina - Steaua
14.45
ENDESA LIGA: Magazin
15.00
Uživo
Winterberg: Bob četvorosed muškarci 1. trka
16.00
KOTV Weekly: Magazin
16.30
Uživo
Winterberg: Bob četvorosed muškarci 2. trka
17.30
ITALIJANSKA LIGA: Najava kola
18.00
Uživo
ITALIJANSKA LIGA: Inter - Udinese
20.00
Studio
20.30
Uživo
ITALIJANSKA LIGA: Torino - Juventus
22.30
KOTV Weekly: Magazin
23.00
FRANCUSKA LIGA: Dijon - PSG
SK1 RS
03.00
Euroleague: Panathinaikos - Darussafaka
04.30
Liga Evrope: Videoton - Chelsea
06.15
Championship: Sheffield United - WBA
08.00
Max Bet VESTI
08.30
Premier League Magazin
09.00
Premier League Match Pack
09.30
La Liga Magazin
10.00
Najava Premier League
10.30
Najava španske lige
13.00
NBA Live
15.30
Pregled Eurocup
18.10
NBA Live
22.40
Uživo
SK3
02.20
Eurocup - najbolja utakmica: Asvel - Partizan
04.10
Odbojka (M) Klupsko SP - FINALE: Lube - Trentino
06.20
NBA Weekly: Isiah & Magic (2/2)
06.50
Euroleague: Gran Canaria - Budućnost
08.25
WTA All Access
09.15
Spanska liga: Celta - Leganes
11.05
Na današnji dan & SK Moments
11.20
Euroleague: Bayern - Žalgiris
15.00
Ekstremni Svet Sporta
17.25
NBA Live
17.35
Pregled Euroleague
22.15
SK Moments
22.25
NBA Live
22.35
Premier League: Crystal Palace - Leicester
SK2 RS
02.15
Championship: Sheffield United - WBA
04.00
NFL-Gameday
04.30
Turska liga: Goztepe - Bursa
06.15
Premier League Magazin
06.45
CHTV (Liga Evrope): Videoton - Chelsea
08.30
Euroleague: Panathinaikos - Darussafaka
12.15
SK Mix & Zlatni Momenti YU Sporta
12.30
NBA Action
14.30
Pregled Euroleague
15.15
NBA Live
15.30
Trans World Sport
16.20
NBA Weekly
19.00
SK Mix & Zlatni Momenti YU Sporta
19.10
Pregled Eurocup
21.40
NBA Live
21.50
SK Mix & Zlatni Momenti YU Sporta
22.00
NFL-Gameday
O2
02.00
Playlista
03.35
O2 link
04.25
05.10
Playlista
07.45
No comment
09.00
09.30
Crtani filmovi
15.30
16.00
Vesti
16.40
Idiot TV
18.30
00.00
Vice Sport
HTV2
04.57
Slikar koji je produžio Zlatni Rat
06.11
Gradski heroji
06.25
Gradski heroji
06.39
06.50
06.52
06.58
07.29
07.44
07.51
08.05
11.39
Uživo
Val Gardena: Svjetski skijaški kup - Spust (M)
13.02
Uživo
Hangzhou: Plivanje, SP
17.25
Uživo
Košarka, PH: Zabok - Split
18.12
Glazbeni spotovi
18.25
Uživo
Košarka, PH: Zabok - Split
23.22
Arena Sport 3
02.15
ŠKOTSKA LIGA: Livingston - Hearts
04.00
FRANCUSKA LIGA: Nice - Saint-Etienne
06.00
COPA SUDAMERICANA: Finale Atlético Paranaense - Junior 2. utakmica
08.00
LIGA EVROPE: Leipzig - Rosenborg
09.50
Uživo
AUSTRALIJSKA LIGA: Western Sydney Wanderers - Sydney
12.00
Uživo
TURSKA LIGA (Ž): Eczacibasi - Vakifbank
14.00
ITALIJANSKA LIGA: Najava kola
14.30
FRANCUSKA LIGA: Najava kola
15.00
Uživo
HRVATSKA LIGA: Osijek - Inter-Zaprešić
17.00
Uživo
FRANCUSKA LIGA: Dijon - PSG
19.00
COPA SUDAMERICANA: Pregled
19.30
LIGA ŠAMPIONA: Pregled 12.12.2018.
20.00
Uživo
FRANCUSKA LIGA: Nantes - Montpellier
22.00
LIGA ŠAMPIONA: Ajax - Bayern München
00.00
ITALIJANSKA LIGA: Torino - Juventus
TV NOVOSTI
TOP LISTE

Prijavi se