Currently Airing

Филтър

  • всичко
  •  филм
  •  Серия
  •  спорт
  •  информация
  •  Документални
  • Вечерта
Bulgaria on Air
16:30
Линия „Здраве“
17:00
Авиошоу с Александър Богоявленски
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
20:30
Нереално - сериал
21:30
Новините ON AIR
22:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал
23:15
Тамплиерите
0:00
Новините ON AIR
0:45
Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
1:10
По следите на храната
1:40
Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
2:30
Новините ON AIR
3:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал
4:15
Тамплиерите
5:00
Новините ON AIR
5:30
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
6:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
BNT2
18:30
Линия Култура
19:00
Как е устроена Вселената
19:45
Детска Евровизия 2021
20:00
От картината до сцената /80 години от рождението на хореографа Иван Донев/
21:30
Митове и легенди
1:20
Линия Култура
3:45
Птиците балерини
4:05
Митове и легенди
6:00
Линия Култура
TV Evropa BG
16:10
Бизнес дейли
17:00
Новини
17:15
Бизнес дейли- продължение
17:30
Кратки новини
17:35
Темите - публицистика
18:00
Кратки новини
18:10
Темите - публицистика
18:30
Новини
19:15
Бизнес дейли
19:30
Кратки новини
19:40
Бизнес дейли
20:00
Новини
20:10
Темите - публицистика
20:30
Кратки новини
20:40
Темите - публицистика
21:00
Новини
21:20
Спорт
21:30
Кратки новини
21:40
Реакция
22:00
Новини
22:05
Дойче велле представя
23:00
Нощен информационен блок
5:00
Новини, спорт и времето
Skat TV
15:30
Политиката на прицел
17:00
Всички на мегдана
18:30
Новини
19:00
Час по България
19:45
Документална поредица на Дискавъри
20:30
Дискусионно студио
21:30
Край Босфора
22:30
Късна емисия Новини
23:00
Църквата на мълчанието
0:00
Новини. Прогноза за времето
0:30
Дискусионно студио
1:30
Политиката на прицел
3:00
Старият албум
3:30
Новини
4:00
Студио 18
5:30
Здравословно
Eurocom BG
16:00
Делници
19:30
Новини
20:00
Не се страхувай!
21:00
Балотаж
22:00
България на живо
23:00
Новини
23:30
Шесто чувство
1:30
EuroTV Shop
3:30
Училище за родители
4:30
Не се страхувай!
5:30
България на живо
BNT3
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Дивия Франк в Австралия
18:05
Зала на славата: Невяна Владинова
23:00
Уинона Ърп
23:45
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Плуване /финали/
1:45
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, мъже/
4:30
Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Виетнам, осминафинална среща
6:00
Суперлига по триатлон: Малибу
TV1 BG
16:30
Viva la Musica!
17:40
Телепазарен прозорец
18:00
ДЕМОКРАЦИЯТА
19:00
НОВИНИТЕ ДНЕС
19:30
Петолиния
20:00
Джазът си има телевизия
22:00
НОВИНИТЕ ДНЕС
22:30
Viva la Musica!
0:00
Viva la Musica!
3:00
Документален филм
3:30
Петолиния
4:00
Наслада в ежедневния живот
4:30
Ария
5:30
НОВИНИТЕ ДНЕС
6:00
Хармония и здраве
BSTV BG
16:30
„Думата е ваша“ - открита линия
17:30
ТВ пазар
17:45
Музикален антракт
18:10
ТВ пазар
18:30
Новини - централна емисия
19:15
„Актуално от деня“
20:00
„Червен картон“ - спортно предаване
21:00
„Студио Икономика“
22:00
ТВ пазар
22:15
Новини - централна емисия
22:45
„Актуално от деня“
23:20
„Червен картон“
0:15
„Нашият следобед с БСТВ“
1:25
„Лява политика“
2:20
„Общество и култура“
3:15
„За историята свободно“
4:10
„Думата е ваша“
5:10
„Антидот“
5:40
„Нашият следобед с БСТВ“
Alfa BG
16:20
Архивите на АЛФА
16:45
Телепазар "Здравелина"
17:00
Новини
17:10
Телепазар
18:00
"Държавата днес" - информационна емисия
18:40
Актуално
19:00
Новини
19:30
Актуално
20:00
Новини
20:30
Актуално
21:00
"Държавата днес" - информационна емисия
21:40
Архивите на АЛФА
22:00
"В окото на бурята"
23:00
"Държавата днес" - информационна емисия
23:40
Актуално
0:00
Новини
0:20
"В окото на бурята"
1:20
Документален филм
2:00
Новини
2:20
Архивите на АЛФА
3:00
Новини
3:20
Актуално
4:00
"Добро утро, българи"
6:00
Новини
TV+ BG
16:00
"Моето куче: Спорт и обучение на кучето - Пролетно изпитание за породата питбул" - 2 еп., документална поредица
17:00
"Посредници между Земята и Небето" - 2 еп., поредица за иконопис и православна култура
17:30
"Тайните на Сакар" - III част, документален филм
18:00
"Алтернативата" - публицистично предаване
19:00
"Екатерина. Възходът" - , сериен филм, историческа драма, Русия, 2014 г. Режисьор: Александър Баранов, Рамил Сабитов, Дмитрий Йосифов В ролите: Марина Александрова, Павел Табаков, Сергей Марин, Владимир Яглич, Сергей Колтаков, Артьом Алексеев, Михаил Горе
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00
"Кралица на красотата" - 10 еп., сериен филм, драма, Русия, 2015 г. Режисьор: Карен Оганесян В ролите: Карина Андоленко, Павел Прилучний, Владимир Жеребцов, Александър Тютин и др.
21:50
"Риболовни страсти: Шаранджийски емоции край Севлиево" - риболовно предаване
22:40
"Риболовен филм: Шарани по метода зиг-заг на язовир Агов дол" - риболовно предаване
23:30
"Авто-мото хоби" - 5 еп., предаване за автомобили
0:00
"Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
1:00
"Алтернативата" - публицистично предаване
2:00
"Изпитанията на Кейт Маккол" - криминален, драма, САЩ, 2013 г., Режисьор: Карън Конкрийф, В ролите: Кейт Бекинсейл, Дебора Ван Валкенбург, Дейв Вескио, Дейл Дики, Марк Пелегрино, Исая Уошингтън, Джеймс Кромуел, Ник Нолти, Тай Дигс, Дейвид Лайънс, Аманда П
3:30
"Български надежди" - 12 еп., документална поредица за талантливите деца в България
4:00
"Усещане за България: Тракийски занаяти" - 7 еп., документална поредица
4:30
"Изкуството - тогава, сега и завинаги: Ради Неделчев" - 136 еп., предаване за изкуство
5:00
"Успешен излет за хищник в Добровница" - предаване за лов
5:30
"Риболовни страсти: Шаранджийски емоции край Севлиево" - риболовно предаване
BHTV BG
16:00
Видеопроповед - п-р Николай Марков - Добрич
VTK BG
16:00
Мистериите на Лисабон /6 еп./
17:00
Уинкс клуб /5 еп./
17:30
Проект Земя / 8 еп./
18:30
Новини
19:15
Пресечна точка с Евгени Кръстев
20:00
Бялата гвардия / 6 еп./
21:00
Адмирал
23:00
Новини П
23:30
Пресечна точка с Евгени Кръстев П
0:00
Около света /8 еп./
0:30
Призраците на Исмаел
2:30
Повторения
TVSTZ BG
15:00
Документален филм
17:00
Зона Здраве
18:30
Седем от седем
19:15
Документален филм
21:30
Седем от седем
22:15
Документален филм
23:30
Седем от седем
0:15
Документален филм
2:00
Инфо блок
5:00
Документален филм
Plovdivska Pravoslavna TV
16:00
Изяснение на апокалипсиса
16:45
Из творенията на светител Теофан Затворник
17:00
Вечерня от храм "Св. Марина", гр Пловдив - НА ЖИВО
17:40
Библия за деца
17:50
Ангел пазител
18:00
"Разказ за цар Самуил" - документален филм
18:30
Поучения на св. Йоан Златоуст
19:00
Вярата лекува
19:20
Молитва към Пресвета Богородица
19:30
Писма на св. Николай Велимирович
19:40
"Манастир Рождество Богородично" - документален филм
19:50
Библия за деца
20:00
"Храм Св. Богородица - Благовещение" - документален филм
20:40
Светоотечески наставления
21:00
Деяния на светите апостоли
21:40
Из творенията на светител Теофан Затворник
22:00
Вечерни молитви
22:30
Писма на св. Николай Велимирович
22:40
"Разказ за цар Самуил" - документален филм
23:00
Светоотечески наставления
23:30
Притчи Христови
0:00
Благовестие
F+
16:00
Моето куче: Спорт и обучение на кучето
17:00
Посредници между Земята и Небето
17:30
Тайните на Сакар
18:00
Алтернативата
19:00
Екатерина. Възходът
20:00
Денят с Веселин Дремджиев
21:50
Риболовни страсти: Шаранджийски емоции край Севлиево
22:40
Риболовен филм: Шарани по метода зиг-заг на язовир Агов дол
23:30
Авто-мото хоби
0:00
Денят с Веселин Дремджиев
1:00
Алтернативата
3:30
Български надежди
4:00
Усещане за България: Тракийски занаяти
4:30
Изкуството
5:00
Успешен излет за хищник в Добровница
5:30
Риболовни страсти: Шаранджийски емоции край Севлиево
ТВ НОВИНИ
    ТОП СПИСЪЦИ

    Впиши се

    TvProfil използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско изживяване и функционалност на сайта. Повече информация за бисквитките можете да намерите тук: политика за поверителност.