Мои канали

филтер

  • Сите
  •  филм
  •  Серии
  •  спорт
  •  информации
  •  Документарен
  • Вечерва
MRT1
06:12
Македонски народни приказни
06:45
Македонија наутро
09:15
Убавите села
09:40
Си било еднаш
10:00
ВЕСТИ
10:25
СП Нордиско скијање: Нордиска комбинација, Скокови поединечно ХС 130
12:05
Ѕвон
13:00
ВЕСТИ
13:25
И што сега?
14:30
Преспав
15:00
ВЕСТИ
15:20
Ѕвон
16:10
СП Нордиско скијање: Нордиска комбинација, Крос - Кантри 10 км.
16:45
Дневник 1
17:05
Метео
17:10
Сеха лига: Стеауа - Металург
18:45
Забавно студио - Стисни плеј
19:30
Дневник 2
20:00
Спорт
20:10
Метео
20:15
Витраж
21:15
Преспав
21:45
Тајниот живот на Мерилин Монро
22:35
Дневник 3
22:50
Спорт
23:00
Метео
23:05
Маргиналец
23:55
СП Нордиско скијање: Нордиска комбинација, Скокови поединечно ХС 130
01:00
СП Нордиско скијање: Нордиска комбинација, Крос - Кантри 10 км.
01:50
Забавно студио - Стисни плеј
02:30
Дневник 2
03:00
Спорт
03:07
Метео
03:10
Витраж
04:10
Музичко интермецо
04:35
Забавно студио - Фолк џубокс
05:22
Убавите села
05:42
5+ Фамилија
MRT2
07:00
ПОЧ
07:05
Разбудисе со нас- Zgjohu me ne
09:00
Топ вести-Top lajme
09:18
Музички спотови
09:32
Магија на буквите-Magjia e shkronjave
10:00
Топ вести-Top lajme
10:12
Носталгија за татковината-Malli për atdhe
10:43
Народна музика
11:15
Бизнис плус-Biznis plus
11:53
Интермецо
12:00
Вести-Lajme
12:18
Портрет -Portret
13:12
Светот на сообраќајот-Bota e komunikacionit
13:36
Видео витрина-Video vitrina
14:00
Топ вести-Top lajme
14:18
Музички спотови
14:30
Санчантео
15:00
Видик
15:30
Вести на турски јазик
15:40
Лејла и Меџнун-Leyla ile Mecnun
16:25
Практични рецепти-Praktik lezzetler
16:37
Домашни Ракотворби-El yapımı
16:42
Работи на начин-Boyle calisir
16:47
Ќелоан-Keloğlan
17:06
Мојот Турски-Türkeçem
17:11
Вака настанува-Boyle olusur
17:16
Музички спотови на турски јазик
17:30
Дневник на турски јазик
17:50
Музички спотови на турски јазик
18:00
Да учиме заедно-Të mësojme se bashku
18:30
Дневник 1-Ditari 1
19:05
Метео
19:10
Музички спотови
19:29
Албански народни приказни
20:01
Опен
20:55
Таксирахат-Taksirahat
21:30
Европа во фокус
22:00
Дневник 2-Ditari 2
22:35
Метео
22:40
Тајна задача
23:24
Аргумент-Argument
00:00
Флеш вести-Flesh lajme
00:05
Аргумент-Argument
00:58
Забавна музика
01:30
Одјавување на програмата
Sitel
06:00
БРЗА КУЈНА
06:45
ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
10:00
РОЗЕВИОТ ДИЈАМАНТ
11:35
МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
12:00
ВЕСТИ
12:10
ПРАКТИЧНА ЖЕНА
13:30
КАРАСЕВДА
14:30
МЕРИЕМ
15:25
ДАЛЕКУ ОД ДОМА
16:00
ВЕСТИ
16:30
ДАЛЕКУ ОД ДОМА
17:00
БРЗА КУЈНА
17:50
СЕ ИЛИ НЕШТО
19:00
Дневник
19:45
КАРАСЕВДА
21:00
ДАЛЕКУ ОД ДОМА
22:00
МЕРИЕМ
23:10
Дневник
23:40
СЕРИСКИ ФИЛМ
01:00
СЕ ИЛИ НЕШТО
01:45
Документарна емисија
03:20
ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
05:55
ПРИЈАТЕЛИ
Kanal5
06:55
ВЕСТИ
07:00
Здраво Македонијо
11:00
ВЕСТИ
11:10
Зевзекманија
12:00
Фчерашни новости
12:30
Македонскa приказнa
13:00
Свекрви и снаа
14:30
Каде е Зехра?
15:00
ВЕСТИ
15:35
Сподели проблем со Милена
16:20
Каде е Зехра?
17:00
Дозволи да те сакам
18:00
Вести во 18
18:25
Само вистина!
19:15
Свекрви и снаа
20:30
Каде е Зехра?
21:30
Дозволи да те сакам
22:30
Дрвото на животот
23:05
ВЕСТИ
23:10
Бекстејџ
23:30
Никогаш не е доцна
Kanal5 plus
06:00
Документарна серија
10:00
Музика
11:00
Бразди
12:15
Здраво Македонијо - реприза
16:00
Документарна серија
19:10
Документарна серија
20:00
По делата ќе те препознам
21:00
Документарна серија
Telma
ALFA TV
ALSAT-M
Arena Sport 1
06:30
Дреам теамс
07:00
АБС Схоw
07:30
ФРАНЦУСКА ЛИГА: Тоулоусе - Парис
09:00
ЦОПА ДЕЛ РЕY: Финале
10:30
МаxБет НЕWС
11:00
Ред Булл Аир раце: Абу Дхаби Магазин
12:00
X ГАМЕС АСПЕН: Преглед
13:00
ЛИГА ШАМПИОНА: Баyерн Мüнцхен - Ливерпоол
15:00
ЛИГА ЕВРОПЕ: АС1 21:00
17:00
СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: Најава кола
18:00
Во живо
СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: Војводина - Раднички
20:00
ИТАЛИЈАНСКА ЛИГА: Најава кола
20:30
Во живо
ИТАЛИЈАНСКА ЛИГА: Милан - Емполи
22:30
ЛИГА ШАМПИОНА: Магазин
22:55
Во живо
МаxБет НЕWС
23:30
Ранд Университy
00:30
ФРАНЦУСКА ЛИГА: Страсбоург - Лилле
02:30
ЦОПА СУДАМЕРИЦАНА
04:30
АУСТРАЛИЈСКА ЛИГА: Пертх Глорy - Брисбане Роар
06:00
АУСТРАЛИЈСКА ЛИГА: Пертх Глорy - Брисбане Роар
Arena Sport 2
06:00
НЦАА ЛИГА: Лоуисвилле - Сyрацусе
07:45
ЕХФ ЛИГА ШАМПИОНА: Магазин Мушкарци
08:15
НХЛ: Детроит - Цхицаго
10:00
ЛИГА ЕВРОПЕ: АС4 19:00
12:00
ИААФ Wорлд Индоор Тоур: Бирмингхам
14:00
Во живо
АТП МАРСЕИЛЛЕ: 1/4 Финале
16:00
Во живо
АТП МАРСЕИЛЛЕ: 1/4 Финале
18:00
АБС Схоw
18:30
КОТВ Wееклy: Магазин
19:00
Во живо
АТП МАРСЕИЛЛЕ: 1/4 Финале
21:00
Во живо
АТП МАРСЕИЛЛЕ: 1/4 Финале
23:00
КОТВ Цлассицс
00:00
СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: Војводина - Раднички
02:00
РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Јадран СТ-Јадран ХН
03:10
Во живо
WРЦ Шведска: Ливе Стаге 4
04:30
СЕХА ЛИГА: Стеауа - Металург
06:00
СРПСКА ЛИГА: Тамиш - Златибор
RTS1
06:05
Јутарњи програм
08:00
Јутарњи дневник
08:30
Јутарњи програм
11:00
Полицајац с Петловог брда
12:25
Време, стање на путевима
13:14
Најлепше песме Шабана Шаулића, Ин мемориам Шабан Шаулић
18:22
19:20
Време
00:41
Афера
01:39
ВЕСТИ
01:44
Дејвид Боуви: Неиспричана прича
03:47
04:00
Вести (05.00)
04:20
Најлепше песме Шабана Шаулића, Ин мемориам Шабан Шаулић
04:50
Полицајац с Петловог брда
05:50
Верски календар
06:00
ВЕСТИ
Cinemania
06:35
ХРАБРИ ГРАД
12:50
16:40
АПСОЛУТНИ ПОЧЕТНИЦИ
02:05
РОВКИНО ГНЕЗДО
FOX Life
ТВ НОВОСТИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се