Емисија за дискусија на актуелни теми, емисија во која секој граѓанин има можност јавно да го каже своето мислење.. Бидете во тек со настаните...

Се прикажува на каналите:

24Vesti  

Следна епизода:

Утре
12:40
Во Тек, контактна емисија
вторник
13:00
Во Тек, контактна емисија
среда
13:00
Во Тек, контактна емисија
четврток
13:00
Во Тек, контактна емисија
15.12.23
13:00
Во Тек, контактна емисија
ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.