рејтинг: 7.6/10
Оценка на корисникот: 6.9/10
(13 гласови)

Содржина

Сопственикот на неугледен бар во мал град во Тексас открива дека еден од вработените има афера со жена му.

Слики

Крваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноКрваво едноставноStudiocanalStudiocanalStudiocanal

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Животот на Дејвид Гејл (2003)

  image
  Дејвид Гејл (К. Спејси) е популарен универзитетски професор и активист против смртната казна. Наеднаш се наоѓа под обвинение за силување и убиство на сопствената...
 • Забавни игри (1997)

  image
  Ана, Георг и нивниот син пристигнуваат на одмор во нивниот прекрасен дом покрај езерото и се среќаваат со еден чуден и напорен млад човек--гостин на нивните...
 • Необраѓени Драгуљи (2019)

  image
  Howard Ratner (Adam Sandler) is a once successful New York gems dealer whose gambling addiction has left his family and career in shambles, and him hundreds of...
 • Фарго (1996)

  image
  Продавачот на коли Џери, длабоко во долгови, планира да најми некој да ја киднапира жена му за да бара откуп од нејзиниот богат татко. Но сето тоа не оди според...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.