Moji kanali

Filter

  • Vse
  •  film
  •  Serije
  •  šport
  •  novice
  •  Dokumentarec
  • Večer
SLO1
11:15
13:00
Prvi dnevnik
13:20
Šport
13:25
Vreme
13:30
Tarča, Globus, Točka preloma
17:00
Poročila ob petih
17:20
Šport
17:25
Vreme
17:55
Infodrom
18:20
18:55
Vreme
19:00
Dnevnik
19:25
Slovenska kronika
19:45
Šport
19:55
Vreme
21:25
Na lepše
21:55
Vreme
22:00
Odmevi
22:30
Kultura
22:45
Šport
22:50
Vreme
01:55
Dnevnik
02:25
Slovenska kronika
02:40
Šport
02:45
Vreme
SLO2
08:00
09:25
Uživo
Alpsko smučanje - svetovni pokal
12:55
Uživo
Alpsko smučanje - svetovni pokal
17:15
Migaj raje z nami
17:50
19:10
Infodrom
20:05
SLO3
07:15
08:30
Poročila
09:00
32. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije, prenos
11:00
26. redna seja Kolegija predsednika Državnega zbora, posnetek
13:30
Prvi dnevnik
13:55
3. redna seja Odbora za kulturo, prenos
17:30
Poročila ob petih
17:50
Danes
19:00
Dnevnik ob 19.00 s tolmačem
19:40
Slovenska kronika s tolmačem
20:00
Danes
21:30
Danes
23:00
Odmevi
23:30
Šport
23:55
00:20
Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles
HTV2
07:52
08:04
08:16
08:28
08:54
Moj mali poni
09:20
09:24
Uživo
Bansko: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - super G (m)
11:47
Cesarica - HIT siječnja - ev.
12:54
Uživo
Bansko: Svjetski skijaški kup - alpska kombinacija - slalom (m)
15:46
Cesarica - HIT siječnja
17:47
Cesarica - HIT siječnja
17:55
Uživo
Košarka, Kvalifikacije za SP (m): Hrvatska - Poljska
18:43
Glazbeni spot
18:49
Uživo
Bavarski san Mateja Rudana
18:55
Uživo
Košarka, Kvalifikacije za SP (m): Hrvatska - Poljska
19:48
Cesarica - HIT siječnja
19:54
Glazbeni spot
PlanetTV
07:25
Dan.
08:35
Glej, kdo kuha
09:45
Butik zdravja
10:45
11:50
Kuharski mojster
12:40
Glej, kdo kuha
16:15
17:00
Kuharski mojster
17:55
Vreme
17:58
Danes
18:55
Vreme
20:00
Vsemogočni Bruce
21:55
Danes
22:20
Vreme
22:30
Očividec
00:40
Vreme
00:45
Nočni program
RTS1
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
11:00
Policajac s Petlovog brda
12:25
Vreme, stanje na putevima
13:14
Najlepše pesme Šabana Šaulića, In memoriam Šaban Šaulić
19:20
Vreme
00:41
Afera
01:39
Vesti
01:44
Dejvid Bouvi: Neispričana priča
04:00
Vesti (05.00)
04:20
Najlepše pesme Šabana Šaulića, In memoriam Šaban Šaulić
04:50
Policajac s Petlovog brda
05:50
Verski kalendar
06:00
Vesti
TV3 Medias
08:45
Mini Minini nasveti
10:15
Faktor
11:30
Gremo,dekleta (Go Girls)
13:00
Nesmrtni velikani športa: Carl Lewis, Farah, Sally Pearson, dokumentarni film (THE IMMORTALS: Carl Lewis, Farah, Sally Pearson)
13:30
TV kviz
15:00
Nezaslišano bogastvo (Outrageous Fortune)
16:00
Mini Minini nasveti
17:15
Poberi v mestu
19:15
Faktor
20:45
Gremo,dekleta (Go Girls)
21:45
Nezaslišano bogastvo (Outrageous Fortune)
23:00
TV kviz
00:15
Faktor
SK3
07:15
Odbojka - Liga šampiona (Ž): Uralochka - Eczacibasi
09:00
Košarka (M) - Kvalifikacije za SP: Czech R. - Bosnia & Herzegovina
10:35
Nascar: Daytona 500
13:55
Bayern TV (Liga šampiona - 1st leg): Liverpool - Bayern
15:40
KHL Ice Week
17:45
SK Moments
17:55
NBA Live
20:05
Sport Tech Lifestyle
20:30
NBA: Action
22:50
NBA Live
23:05
EBL: League of Legends
02:45
Najava španske lige
03:15
Premier League: West Ham - Fulham
05:00
Košarka (M) - Kvalifikacije za SP: Nigeria - Ivory Coast
TV NOVICE
    TOP LISTE

    Prijava