рејтинг: 7.9/10
Оценка на корисникот: 8.96/10
(101 глас)

СОДРЖИНА

“Један од оних ретких трилера у којима полицајци нису будале, негативци не изгубе напрасно разум у кључном моменту, а професионалне убице баш ретко промашују!”

Слики

Борновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитетБорновиот идентитет

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чувари на галаксијата (2014)

  денес
  image
  „Чувари на галаксијата на „Марвел е динамична епска вселенска авантура, која го носи кинематографскиот универзум на „Марвел во космосот каде авантуристот Питер...
 • Метеж (2015)

  денес
  image
  За специјалната единица време е за акција кога група платеници ќе ги нападнат во центарот и ќе направат метеж...
 • Сахара (2005)

  денес
  image
  Након што пронаѓе знаменити новчиќ повезан са историјском легендом, врхунски истраживач Дирк Пит ќе да се упусти у авантуру живота - лов за благом кроз неке од...
 • Подземен свет: Крвави војни (2016)

  денес
  image
  Вампирите се фатени неспремни кога новиот водач на врколаците Мариус започнува серија напади против нивниот вид. Нивната единствена надеж е вампирката воинка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.