СОДРЖИНА

Младиот Питер Паркер / Човекот-пајак (Том Холанд), кој го имаше своето сензационално деби во „Капетан Америка: Граѓанска војна, почнува да се снаоѓа во својот нов идентитет како суперхерој во „Човек-пајак: Враќање дома. Воодушевен од искуството со Одмаздниците, Питер се враќа дома каде што живее со тетка му Меј (Мариса Томеј), под будното око на неговиот нов ментор,Тони Старк (Роберт Дауни Јуниор). Питер се обидува повторно да се врати во нормалната секојдневна рутина, но кога Мршојадецот (Мајкл Китон) се претвора во новиот негативец, ќе биде загрозено сѐ што му е најважно на Питер.

Слики

Човек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање дома

Прегледи


Прегледано од Antropos
недела, 28 јуни 2020 23:16
Užas... Zašto moraju uništiti sve što vrijedi nekim neo-postmodernističkim sranjima od scenarija i kadrova?
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Војска мртвих (2021)

  денес
  image
  With the abandoned, walled city of Las Vegas overrun with zombies, after a disastrous government fault, the billionaire casino magnate, Bly Tanaka, realises that...
 • Кинески хороскоп (2012)

  денес
  image
  Ловац на благо и његова екипа креќу у потрагу за мистичним артефактима: 12 брончаних глава животиња из кинеског хороскопа.
 • Змеј: приказната за Брус Ли (1993)

  денес
  image
  Кинез Брус Ли је био не само најхаризматичнија звезда америчко-хонгконшких кунг фу филмова веќ и један од највеќих мајстора те борилачке вештине. Умро је на...
 • Загубено богатство (2003)

  денес
  image
  По грабежот на познатиот музеј Метрополитен во Њујорк, градот е целосно блокиран. Детективот Карл Мекбрајд ќе најде карта во дел од украденото платно. Во потрага...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.