рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 8.67/10
(58 гласови)

СОДРЖИНА

Младиот Питер Паркер / Човекот-пајак (Том Холанд), кој го имаше своето сензационално деби во „Капетан Америка: Граѓанска војна, почнува да се снаоѓа во својот нов идентитет како суперхерој во „Човек-пајак: Враќање дома. Воодушевен од искуството со Одмаздниците, Питер се враќа дома каде што живее со тетка му Меј (Мариса Томеј), под будното око на неговиот нов ментор,Тони Старк (Роберт Дауни Јуниор). Питер се обидува повторно да се врати во нормалната секојдневна рутина, но кога Мршојадецот (Мајкл Китон) се претвора во новиот негативец, ќе биде загрозено сѐ што му е најважно на Питер.

Слики

Човек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање домаЧовек-пајак: Враќање дома

Прегледи


Прегледано од Antropos
недела, 28 јуни 2020 23:16
Užas... Zašto moraju uništiti sve što vrijedi nekim neo-postmodernističkim sranjima od scenarija i kadrova?
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Војна на световите (2005)

  image
  Научно-фантастичниот трилер на Стивен Спилберг „Војна на световите“ е адаптација на класичната приказна на Х. Г. Велс. Следи неверојатна битка за иднината на...
 • Човек-пајак (2002)

  image
  Питер Паркер е срамежлив средношколец кој останал сирак како дете, малтретиран од другарите, и не може да ја признае љубовта кон девојката од соседството Мери...
 • Изгубениот свет: Паркот Јура (1997)

  image
  Изгубениот свет: Паркот Јура е продолжение на оригиналниот трилер со диносауруси на Стивен Спилберг.
 • Трансформери (2007)

  image
  Вечната борба помеѓу двете раси на Сајбертрон, јуначките Автоботови и злобните Десептикони се сели на Земјата, а се води околу големата моќ во рацете на еден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.