KINEMA Faqja 1

 • Aquaman and The Lost Kingdom
  Në kinema prej 21.12.23

  Aquaman and The Lost Kingdom

  Aquaman and the Lost Kingdom (2023)

  Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Justice League, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së...

 • Wonka
  Në kinema prej 14.12.23

  Wonka

  Wonka (2023)

  Bazuar në personazhin e jashtëzakonshëm në qendër të Charlie dhe Fabrika e Çokollatës, "Wonka" tregon historinë e mrekullueshme sesi shpikësi, magjistari dhe prodhuesi më i madh i çokollatës në botë u bë Willy Wonka i...

 • Silent Night
  Në kinema prej 7.12.23

  Silent Night

  Silent Night (2023)

  Një baba i pikëlluar nga humbja e familjes së tij nis hakmarrjen e tij të shumëpritur kundër një bande krimi të pamëshirshme në prag të Krishtlindjes.

 • Truprojë i Pavarur
  Në kinema prej 30.11.23

  Truprojë i Pavarur

  Freelance (2023)

  Një ish-operativ i forcave speciale merr një punë për të mbrojtjet e një gazetareje ndërsa ajo interviston një diktator, por kur një grusht shteti ushtarak shpërthen në mes të intervistës, ata detyrohen të arratisen...

 • The Marsh King's Daughter
  Në kinema prej 30.11.23

  The Marsh King's Daughter

  The Marsh King's Daughter (2023)

  A woman seeks revenge against the man who kidnapped her mother.

 • Hive
  Në kinema prej 28.11.23

  Hive

  Zgjoi (2021)

  Filmi pëcjellë Fahrijen e cila është në kërkim të burrit të saj të humbur gjatë luftës në Kosovë. Ajo fillon një biznes bujqësor për ta siguruar mbijetësën e familjes së saj në një ambient tradicional patriarkal ku...

 • deletekeyifyouseethis
  Në kinema prej 23.11.23

  deletekeyifyouseethis

  The Kill Room (2023)

  Një vrasës me pagesë, shefi i tij, një tregtar arti dhe një skemë pastrimi parash që e kthen aksidentalisht vrasësin në një ndjesi avangarde brenda natës, që e detyron atë të luajë botën e artit kundër botës së krimit.

 • Kitbag
  Në kinema prej 23.11.23

  Kitbag

  Napoleon (2023)

  NAPOLEON është një film epikë i mbushur me spektakël që detajon ngritjen dhe rënien e perandorit francez Napoleon Bonaparte dhe udhëtimin e tij të pamëshirshëm drejt pushtetit përmes prizmit të marrëdhënies së tij të...

 • Wish: El poder de los deseos
  Në kinema prej 23.11.23

  Wish: El poder de los deseos

  Wish (2023)

  Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll dhe merr një përgjigje më të drejtpërdrejtë nga sa kishte kërkuar kur një yll problematik zbret nga qielli për t'u bashkuar me të.

 • The Ballad of Songbirds and Snakes
  Në kinema prej 16.11.23

  The Ballad of Songbirds and Snakes

  The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (2023)

  Historia e Coriolanus Snow, vite përpara se ai të bëhej Presidenti tiranik i Panem. Ai është i pashëm dhe simpatik, dhe megjithëse familja Snow ka kaluar në kohë të vështira, Coriolanus sheh një shans për një ndryshim...

 • Inspektori San dhe mallkimi i vejushës së zezë
  Në kinema prej 11.11.23

  Inspektori San dhe mallkimi i vejushës së zezë

  Inspector Sun y la maldicion de la viuda negra (2022)

  Inspektori San, më në fund arrin të mundë armikun e tij prej kohësh dhe merr aeroplanin për të fluturuar drejt San Franciskos. Gjatë qëndrimit në bord ndodh një krim dhe ai fillon të hetojë për ta zgjidhur por ky rast...

 • Captain Marvel 2
  Në kinema prej 9.11.23

  Captain Marvel 2

  The Marvels (2023)

  Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke i detyruar ato të punojnë së bashku për të shpëtuar universin.

 • Dogman
  Në kinema prej 12.10.23

  Dogman

  Dogman (2018)

  Marcello Fonte. Një kujdestar qensh, i detyruar nga një njeri i keq, përfshihet në aktivitete kriminale me pasoja të rënda dhe vendos të hakmerret. Fitues i çmimit si aktori më i mirë në Festivalin e Kanës. Kandidat...

 • Saw 10
  Në kinema prej 28.9.23

  Saw 10

  Saw X (2023)

  John Kramer, i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme dhe eksperimentale me shpresën e një kure mrekulli për kancerin e tij, vetëm për të zbuluar se i gjithë operacioni...

 • deletekeyifyouseethis
  Në kinema prej 28.9.23

  deletekeyifyouseethis

  The Creator (2023)

  Në një luftë mes njerëzve dhe robotëve me inteligjencë artificaile, një ish-ushtar gjen armën sekrete, një robot në formën e një vajze të vogël.

Emri « 1 2 3 4 5 6 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.