Transmetimet në kanale:

ATV Avrupa  ATV TR  

Episodi vijues:

Sot
12:00
Esra Erol'da
Sot
14:00
Esra Erol'da
Nesër
12:00
Esra Erol'da
Nesër
14:00
Esra Erol'da
e premte
12:00
Esra Erol'da
e premte
14:00
Esra Erol'da
REKOMANDIMET
 • My Cat From Hell (2011)

  image
  Xheksoni trajton macet që nuk sillen mirë. Ai ndihmon njerëzit që të përballen me mace që kam probleme përshtatjeje.
 • Život na vagi (2017)

  image
  Croatian version of "The Biggest Loser"
 • Paparazzo lov (2013)

  image
  Profesionalni paparazzi ovog rijaliti šou programa donose snimke koje su tokom proteklog perioda snimili širom Balkana. Paparazzo lov donosi sve aktuelnosti iz...
 • Brak na neviđeno

  image
  "Brak na neviđeno" je jedinstveni šou program za upoznavanje, u kom učestvuju slobodne žene i muškarci, koji se prijavljuju putem konkursa za bračne partnere, a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.