Vlerësimi: 8.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.3/10
(56 Voto)

Fotot

1917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917191719171917

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kodi Enigme (2014)

  image
  Në vitin 1939, agjencia britanike e inteligjencës rekrutoi gjeniun në matematikë Alan Turingun për të deshifruar kodet naziste, duke përfshirë "Enigmën", të cilën...
 • Rruga për në Paloma (2014)

  image
  Pasi hakmerret për vrasjen e nënës, një njeri (Jason Momoa) merr arratinë me motorin e tij nëpër gjithë Amerikën, ku zbulon se drejtësia e ka një çmim.
 • Shpëtimi i Greis B. Xhons (2009)

  image
  Në qytetin e Misurit të epokës së viteve 1950, jeta e një çifti bëhet kaotike kur motra e burrit lirohet nga një azil i çmendur vendas dhe vjen të jetojë me...
 • Edukatorja (2018)

  image
  Maggie Gyllenhaal. Pasi dëgjon poezinë e nxënësit të saj 5-vjeçar, një edukatore e devotshme përpiqet të zhvillojë potencialin krijues të djaloshit, por shpejt...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.