SERIALE Faqja 1

 • news

  Friends

  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.

 • news

  Midis dy lagjeve

  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of...

 • news

  Mr. Bean

  Rowan Atkinson, në rolin e tij më të pëlqyer nga publiku. Jeta për Mr. Bean, është një sfidë dhe kudo ku ai shkon...

 • news

  Sulejmani i Madhërishëm

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e mërkurë

  21.2.24

  03:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • "MIDIS DY LAGJEVE"-serial

  e mërkurë

  21.2.24

  03:00

  "MIDIS DY LAGJEVE"-serial

  Fatih Harbiye (2013)

  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the socialite. Girl walking confidently towards the realization...

 • Context

  e mërkurë

  21.2.24

  03:05

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • TELEKINO

  e mërkurë

  21.2.24

  03:30

  TELEKINO

  Telekino

  Emisioni TELEKINO në RTK.

 • ″SULLTANI- serial

  e mërkurë

  21.2.24

  04:00

  ″SULLTANI- serial

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • Bija ime

  e mërkurë

  21.2.24

  04:00

  Bija ime

  Kızım (2018)

  Nje drame e fuqishme e vetesakrifices dhe perkushtimit me nje loje aktoriale brilante nga ylli femije Beren Gökyildiz (e njohur tek seriali Nene). Ojky eshte nje vajze shume e zgjuar 8 vjecare e rritur nga tezja e...

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e mërkurë

  21.2.24

  04:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • BON BON

  e mërkurë

  21.2.24

  04:00

  BON BON

  Bon Bon

  magazinë televizive Mysafirë në studio, kuriozitete nga bota, reportazhe.

 • Premtimi

  e mërkurë

  21.2.24

  04:15

  Premtimi

  Yemin (2019)

  Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur... Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij...

 • Raport

  e mërkurë

  21.2.24

  04:20

  Raport

  Raport me Naim Sadikun

 • "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  e mërkurë

  21.2.24

  05:00

  "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  Mi gorda bella (2002)

  Seriali pati një sukses shumë të madh gjithandej.

 • Rudina

  e mërkurë

  21.2.24

  05:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e mërkurë

  21.2.24

  05:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • Zdravi bili

  e mërkurë

  21.2.24

  05:30

  Zdravi bili

  Zdravi bili

  Zdravi bili...

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e mërkurë

  21.2.24

  06:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

Emri « 1 2 3 ... 41 42 43 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.