Kur vëllai i Sarpit, Umuti zhduket dhe supozohet i vdekur, nëna e tij varet në kujtesën e tij për një jetë të dashur. Sarpi fajëson veten për humbjen e tij dhe është ende i shkatërruar nga humbja. Ashtu siç Sarpi do të diplomohet në akademinë e policisë, ai është caktuar të infiltrohet në sindikatën mafioze të drejtuar nga shefi i mafies, Xhelali. Ai beson duke pasur sukses me misionin e tij më në fund do të gjejë paqe në mendjen dhe shpirtin e tij. Kur përfshihet më tej në botën e Xhelalit, Sarpi gjithashtu e gjen veten duke zhvilluar ndjenja të thella për të bijën e shefit të mafies, Melekun. Ajo u mor nga rrugët duke lypur si një fëmijë i vogël nga Xhelali, së bashku me një djalë të vogël, Mertin. Sarpi përfundimisht zbulon se Merti është vëllai i tij i humbur prej kohësh, i cili nga ana tjetër po fillon misionin e tij për Xhelalin. Papritmas vëllezërit ribashkohen, por jo si dy vëllezër, por si dy kundërshtarë në anë të ndryshme të ligjit. A do të arrijë dashuria vëllazërore të kapërcejë të gjitha ndryshimet dhe të shërojë zemrat e plagosura?

Transmetimet në kanale:

TDC  

Ishte në kanal:

TV Klan  Klan Plus  

Episodi vijues:

Sot
11:00
I infiltruari
Sot
17:30
I infiltruari
Sot
23:05
I infiltruari
Sot
05:00
I infiltruari
Nesër
10:50
I infiltruari
Nesër
17:30
I infiltruari
Nesër
23:05
I infiltruari
Nesër
05:00
I infiltruari
e enjte
10:50
I infiltruari
e enjte
17:30
I infiltruari
e enjte
22:55
I infiltruari
e premte
05:10
I infiltruari
e premte
10:55
I infiltruari
e premte
17:30
I infiltruari
e premte
23:00
I infiltruari
e shtunë
04:30
I infiltruari
e shtunë
22:00
I infiltruari
12.2.23
05:10
I infiltruari
12.2.23
05:55
I infiltruari
12.2.23
06:40
I infiltruari
12.2.23
07:25
I infiltruari
12.2.23
08:10
I infiltruari
12.2.23
21:25
I infiltruari
12.2.23
22:10
I infiltruari
12.2.23
22:55
I infiltruari
12.2.23
23:45
I infiltruari
13.2.23
00:30
I infiltruari
13.2.23
05:15
I infiltruari
13.2.23
11:00
I infiltruari
13.2.23
17:30
I infiltruari
13.2.23
22:55
I infiltruari
14.2.23
05:10
I infiltruari
14.2.23
10:55
I infiltruari
14.2.23
17:30
I infiltruari
14.2.23
23:00
I infiltruari
15.2.23
05:10
I infiltruari
15.2.23
10:55
I infiltruari
15.2.23
17:30
I infiltruari
15.2.23
23:00
I infiltruari
16.2.23
05:10
I infiltruari
16.2.23
10:55
I infiltruari
16.2.23
17:30
I infiltruari
16.2.23
23:00
I infiltruari
17.2.23
05:10
I infiltruari
17.2.23
10:55
I infiltruari
17.2.23
17:30
I infiltruari
17.2.23
23:00
I infiltruari
18.2.23
04:45
I infiltruari
18.2.23
22:20
I infiltruari
19.2.23
05:40
I infiltruari
19.2.23
06:25
I infiltruari
19.2.23
07:10
I infiltruari
19.2.23
07:50
I infiltruari
19.2.23
08:35
I infiltruari
19.2.23
21:55
I infiltruari
19.2.23
22:40
I infiltruari
19.2.23
23:30
I infiltruari
REKOMANDIMET
 • CSI: NY (2004)

  image
  A spinoff of Crime Scene Investigations set in New York City.
 • Shërbimi hetimor i marinës (2003)

  image
  Special Agent Leroy Jethro Gibbs is the leader of a team of special agents belonging to the NCIS (Naval Criminal Investigative Service) Major Case Response Team....
 • C.S.I: Miami (2002)

  image
  Fitues i dy çmimeve Emmy. Një dramë televizive policeske që ndjek një ekip hetuesish të Mjekësisë Ligjore në Departamentin e Policisë në Majami.
 • Cold Case (2003)

  image
  Lilly Rush is a Philadelphia police detective working for the department's homicide squad and being assigned "cold cases:" crimes that were committed many years...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.