SERIALE Faqja 1

 • Zemër e Plagosur

  e mërkurë

  22.5.24

  03:50

  Zemër e Plagosur

  Kalp Yarası (2021)

  Telenovel turke...

 • Duaje jetën

  e mërkurë

  22.5.24

  04:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • ″SULLTANI- serial

  e mërkurë

  22.5.24

  04:00

  ″SULLTANI- serial

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  e mërkurë

  22.5.24

  05:00

  "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  Mi gorda bella (2002)

  Seriali pati një sukses shumë të madh gjithandej.

 • JETË TË THYERA

  e mërkurë

  22.5.24

  08:05

  JETË TË THYERA

  Can Kiriklari (2018)

  The series tells the story of two women police drama.

 • DASHURI E HIDHUR

  e mërkurë

  22.5.24

  09:10

  DASHURI E HIDHUR

  Gecenin Ucunda (2022)

  Maxhide, e cila nuk mund të jetë e lumtur në karrierë kërkon të përmirësojë të tjerët duke u vënë në provë nga dashuria në rrugën për të gjetur veten, në një botë që nuk e ka parë kurrë më parë.

 • Pendimi

  e mërkurë

  22.5.24

  10:30

  Pendimi

  Elif (2014)

  Jeta e Zejnep shkaterrohet kur vajza e saj Elif rrembehet... Se bashku me dedektivin Sinan ajo nis nje kalvar te gjate perpjekjesh per gjetjen e vajzes se humbur. Teksa martesa e saj u shkaterrua, per 5 vite me...

 • Xhesuri dhe e Bukura

  e mërkurë

  22.5.24

  11:00

  Xhesuri dhe e Bukura

  Cesur ve Güzel (2016)

  Dy aktoret me te preferuar dhe me te suksesshem turq Kivanç Tatlitug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashke ne historine me te bukur te dashurise, mes hakmarrjes dhe ndjenjave te sinqerta. Xhesuri I pashem vjen tek me I...

 • Lulet e Braktisura

  e mërkurë

  22.5.24

  11:00

  Lulet e Braktisura

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • NJERKA rts

  e mërkurë

  22.5.24

  11:20

  NJERKA rts

  La madrastra (2005)

  Pasi kreu një dënim me 20 vjet burg për një krim që nuk e kreu, gjithçka që dëshiron Marsia është të shohë sërish fëmijët e saj. Megjithatë, babai i tyre Esteban i ka bërë të besojnë se ajo ka vdekur.

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  22.5.24

  11:25

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • I Infiltruari

  e mërkurë

  22.5.24

  12:30

  I Infiltruari

  Içerde (2016)

  Dy vellezer Sarp dhe Umut (Mert), djemte e nje krimineli, duan te vene drejtesi ne dy anet e ligjit. Pa e ditur qe jane vellezer, do te luftojne secili ne kahe te kunderta, njeri ne polici, tjetri ne mafien e krimit....

 • DIVORCI

  e mërkurë

  22.5.24

  12:35

  DIVORCI

  Evlilik Hakkında Her Şey (2021)

  Reagimet dhe dallimet e katër grave shumë të ndryshme që i përkasin familjes Xhevher në të kaluarën e tyre të përbashkët. Në serial do të shohim të gjitha fazat e një martese përmes këtyre katër heroinave.

 • Duaje jetën

  e mërkurë

  22.5.24

  13:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • I PAEPURI

  e mërkurë

  22.5.24

  13:05

  I PAEPURI

  Ben Bu Cihana Sığmazam (2022)

  Xhezairi vendos të hakmerret për vëllanë e tij, i cili punonte për shtetin dhe ra viktimë e sabotazhit, duke sajuar vdekjen e tij, por më pas i duhet t'i kthehet familjes së mëparshme që ngatërrohet me jetën e tij të re.

Emri « 1 2 3 ... 9 10 11 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.