Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(101 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një anëtar i grupit të emergjencave malore përballet me një grup kriminelësh të cilët kanë humbur 100 milion dollarë gjatë rrëzimit të avionit të tyre. Pa asnjë aleat, një gjueti vdekjeprurese do të nisë në Malin Rocky.

Fotot

Gjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti Vdekjeprurëse

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tornado (1996)

  image
  Helen Hunt, Bill Paxton. Kandidat për 2 Oskar. Një çift në prag të divorcit, vazhdojnë të takohen me njëri tjetrin sepse të dy janë studiues tornadosh dhe një i...
 • Shpejtësia 1 (1994)

  image
  Keanu Reeves, Sandra Bullock. Një ish polic i përjashtuar nga radhët e policisë nis një lojë perverse. Jeta e pasagjerëve të një autobuzi është vënë në rrezik....
 • Agjenti 007: Spectre (2015)

  image
  Daniel Craig, Christoph Waltz. Fitues i çmimit Oskar. Ndërkohë që Xhejms Bond, i afrohet organizatës terroriste Spectre, ai zbulon një lidhje të frikshme mes tij...
 • Space cowboys (2000)

  image
  Një pilot i Air Force One, i dalë në pension prej kohësh, thërritet sërish në detyrë për të shpëtuar një satelit të rrezikuar nga një avari. Ai pranon të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.