poster

Gjueti Vdekjeprurëse

Cliffhanger (1993)

Aksion, Aventure, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Itali, Francë, Japoni
Regjia: Renny Harlin

Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.64/10
(67 Voto)

Fotot

Gjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti VdekjeprurëseGjueti Vdekjeprurëse

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krijesat perfekte (2006)

  e enjte
  image
  Set during the 1960s in an alternate New Zealand known as Nuovo Zelandia, PERFECT CREATURE imagines a world where vampires and humans peacefully co-exist, with...
 • 24 orë në Londër (2020)

  e enjte
  image
  Një detektive e diskredituar, eprorët e së cilës vënë në pikëpyetje çdo lëvizjeje të saj, është e bindur se fshihet diçka më shumë se sa sugjerojnë provat, kur...
 • Ringjallja e Djallit (2013)

  e enjte
  image
  Jane Levy. Një riprodhim mjaft i vlerësuar i filmit kult të vitit 1981, të mjeshtrit Sam Raimi! Pushimet e pesë miqëve, do të kthehen në luftë për jetë a vdekje,...
 • Abraham Linkoln: Gjahtari i Vampirëve (2012)

  e enjte
  image
  Tregon për jetën sekrete të presidenti më të madh të Amerikës, Abraham Linkolni, dhe për historinë e pathënë që formoi kombin. Presidenti zbulon se vampirët e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.