FILMAT Faqja 1

 • The Talented Mr. Ripley

  e mërkurë

  12.8.20

  18:00

  The Talented Mr. Ripley

  The Talented Mr. Ripley (1999)

 • EKUILIBRIUM

  e mërkurë

  12.8.20

  20:15

  EKUILIBRIUM

  Equilibrium (2002)

  Në botën e së ardhmes, regjimi i rreptë rrënjosi luftrat duke shtypur emocionet: librat, arti dhe muzika janë të ndaluar, dhe ndjenja është krim që dënohet me vdekje. Prift Xhon Preston (Kristian Bejl) është agjent...

 • Nata e gjykimit - Anarkia

  e mërkurë

  12.8.20

  22:50

  Nata e gjykimit - Anarkia

  Një çift po kthehet kur u prishet makina, pikërisht sapo fillon "Nata e gjykimit". Ndërkohë një rreshter policie del për tu hakmarrë ndaj njeriut që i vrau të birin, ndërsa një nënë së bashku me të bijën vrapojnë të...

 • Ready or Not

  e mërkurë

  12.8.20

  23:25

  Ready or Not

  Ready or Not (2019)

 • Dita e Fundit

  e enjte

  13.8.20

  02:15

  Dita e Fundit

  Doomsday (2008)

 • Grabitja e arit

  e enjte

  13.8.20

  04:00

  Grabitja e arit

  Heist (2001)

 • Drita të zbehta

  e enjte

  13.8.20

  04:05

  Drita të zbehta

  Billi dhe Sara, dy adoleshentë të dashuruar dhe kriminelë nga periferia e Los Anxhelosit udhëtojnë drejt një qyteti të vogël jugor për të marrë trashëgiminë e një miku të vdekur.

 • The Wrong Mommy

  e enjte

  13.8.20

  04:35

  The Wrong Mommy

  The Wrong Mommy (2019)

 • Kodi

  e enjte

  13.8.20

  05:45

  Kodi

  Një hajdut "veteran" dhe një hajdut "i ri" bashkohen për të realizuar një detyrën e tyre të fundit. Kështu ata do të shlyejnë borxhin mafies ruse, dhe to të lënë shenjë në botën e krimit.

 • Miami Vice

  e enjte

  13.8.20

  07:25

  Miami Vice

  Miami Vice (2006)

  Ky film bazohet ne serialin televiziv te viteve 1980 mbi jeten e dy detektiveve te policise Kroket dhe Tabs.

 • Nga perendimi ne agim

  e enjte

  13.8.20

  09:40

  Nga perendimi ne agim

  Dy nga kriminelët më të rrezikshëm të Amerikës dhe pengjet që ato kanë me vete duhet ti mbijetojnë një nate të vetme për te qënë të lirë. Gjithçka e lehtë nëse ata nuk do të kishin përfunduar në folenë e vampirëve.

 • Labirinti i Maktheve

  e enjte

  13.8.20

  11:30

  Labirinti i Maktheve

  Kur Xhoni trashëgoi një shtëpi të izoluar në një ishull, ai ftoi vëllain me të dashurën dhe miqtë e tyre. Më vonë Sarën e sulmoi një qen dhe ata u kujtuan se në anën tjetër të ishullit kishte qenë një strukturë për...

 • Takim Me Vdekjen

  e enjte

  13.8.20

  11:55

  Takim Me Vdekjen

  Një grua mashtrohet nga një burrë, që përdor faqe interneti për te krijuar lidhje dhe për të futur në grackë femra të pafajshme dhe si pasojë bashkohet me një nga viktimat e tij për të kërkuar drejtësi.

 • Alita: Battle Angel

  e enjte

  13.8.20

  13:30

  Alita: Battle Angel

  Alita: Battle Angel (2019)

  Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.

 • Nata e Gjykimit - Zgjedhjet

  e enjte

  13.8.20

  19:05

  Nata e Gjykimit - Zgjedhjet

  Kanë kaluar 17 vite që kur Leo Barnes nuk u hakmor gjatë "Natës së Gjykimit". Tani ai është trupojë e senatores Çarli Roan, dhe misioni i tij është të mbrojë senatoren e cila kandidon për presidente të Shteteve të...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.