Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje dashurie aventureske ne Macu Picu ne Peru.
Nje shtatezani e padeshiruar do te braktise ne meshire te fatit nje engjell te vogel.
Nje baba I pikelluar e rrit foshnjen e vogel, por nena e vertete do ta kerkoje gjithmone!
Ne jete njeriu ka disa zgjedhje, dashurine apo te drejten! A mund te genjehet per dashuri?
Deri ku arrin mashtrimi dhe urrejtja njerezore?

Transmetimet në kanale:

Klan Plus  

Episodi vijues:

12.5.24
10:00
Duaje jetën, Serial.
15.5.24
04:00
Duaje jetën, Serial
16.5.24
04:00
Duaje jetën, Serial.
17.5.24
04:00
Duaje jetën, Serial.
17.5.24
13:00
Duaje jetën, Serial
e premte
22:50
Duaje jetën, Serial.
e shtunë
04:00
Duaje jetën, Serial
e shtunë
13:00
Duaje jetën, Serial.
Sot
10:00
Duaje jetën, Serial
Nesër
13:00
Duaje jetën, Serial
Nesër
22:50
Duaje jetën, Serial
REKOMANDIMET
 • Agatha Christie's Criminal Games (2009)

  image
  In 1930s France, Superintendent Larosière has a passion for beautiful women and solving cases, while hapless young inspector Lampion just tries to keep up. Later...
 • Bolji život (1987)

  image
  Trials and tribulations of family Popadic, a typical family of five with their everyday problems.
 • Familja Hanter (2017)

  image
  Maksi është pjestari më i ri i familjes misterioze Hanter. Ai duhet të bashëpunojë me vëllezërit e motrat e tij Anika, Sal, Tess dhe Daniel, për të gjetur...
 • When Calls the Heart (2014)

  image
  Elizabeth Thatcher, a young woman from a wealthy family, moves to the small town of Coal Valley to be the new teacher. As she struggles to adapt to living on the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.