SERIALE Faqja 1

 • KËNGA E JETËS

  e premte

  24.3.23

  23:30

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

 • Tradhëtia

  e shtunë

  25.3.23

  01:30

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Alvin dhe fytyrëketrushët

  e shtunë

  25.3.23

  07:25

  Alvin dhe fytyrëketrushët

  Alvinnn!!! And the Chipmunks (2015)

  Alvin është një vogëlush shumë simpatik që i pëlqen shumë të merret me mistere dhe shpikje nga më të ndryshmet. Aventurat do të jenë të pabesueshme, por s'do ta ketë të lehtë edhe prej ngacmimeve të djemve më të...

 • KËNGA E JETËS

  e shtunë

  25.3.23

  08:05

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

 • Fuqia e dashurise

  e diel

  26.3.23

  03:05

  Fuqia e dashurise

  A Força do Querer (2017)

  Ndjek uften personale dhe romantike te tre grave te forta te cilat kane nje gje te perbashket: kembenguljen per te kaluar te gjithe kufijte per te pasur ate qe ato deshirojne.

 • Kim possible

  e diel

  26.3.23

  07:00

  Kim possible

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Alvin dhe fytyrëketrushët

  e diel

  26.3.23

  07:25

  Alvin dhe fytyrëketrushët

  Alvinnn!!! And the Chipmunks (2015)

  Alvin është një vogëlush shumë simpatik që i pëlqen shumë të merret me mistere dhe shpikje nga më të ndryshmet. Aventurat do të jenë të pabesueshme, por s'do ta ketë të lehtë edhe prej ngacmimeve të djemve më të...

 • Blaze and the monster machines

  e diel

  26.3.23

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  Një kamion përbindësh dhe shoferi i tij njerëzor shkojnë në aventura së bashku ndërsa mësojnë për shkencën, teknologjinë, inxhinierinë dhe matematikën.

 • Fuqia e dashurise

  e hënë

  27.3.23

  02:10

  Fuqia e dashurise

  A Força do Querer (2017)

  Ndjek uften personale dhe romantike te tre grave te forta te cilat kane nje gje te perbashket: kembenguljen per te kaluar te gjithe kufijte per te pasur ate qe ato deshirojne.

 • KËNGA E JETËS

  e hënë

  27.3.23

  08:05

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

 • Beti ne Nju Jork

  e hënë

  27.3.23

  10:00

  Beti ne Nju Jork

  Betty en NY (2019)

  Ne nje bote ku shkelqimi dhe bukuria jane gjithcka.Ne mes te nje lufte per pushtet dhe nje historie dashurie te pamundur, Beti perballet me betejen me te madhe te jetes se saj. Ndersa e pranon veten per ate qe eshte...

 • Tradhëtia

  e hënë

  27.3.23

  13:35

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • KËNGA E JETËS

  e martë

  28.3.23

  08:05

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

 • KËNGA E JETËS

  e martë

  28.3.23

  23:30

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

 • KËNGA E JETËS

  e mërkurë

  29.3.23

  08:05

  KËNGA E JETËS

  Hayat Şarkısı (2016)

  The story about a girl who does the impossible to be with the person that she loves. Conversely, he has no feelings for her.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.