FILMA Faqja 1

 • Piranja

  e mërkurë

  4.8.21

  10:00

  Piranja

  Piranha 3D (2010)

  Thriller/Horror, Elisabeth Shue, Jerry OConnell, Richard Dreyfuss: Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shtohet nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, mes pijeve alkoolike dhe argëtimit në...

 • Gënjeshtra të bardha

  e mërkurë

  4.8.21

  10:10

  Gënjeshtra të bardha

  Romance; Xhun është një vajzë që gjatë një udhëtimi me avion njihet me një djalë, i cili është shumë ndryshe nga të tjerët. Por, gjatë kësaj kohe Roi sulmohet nga disa persona dhe pas shumë përpjekjesh ai arrin të ul...

 • Misteri i Ragnarok

  e mërkurë

  4.8.21

  10:20

  Misteri i Ragnarok

  Gåten Ragnarok (2013)

  Arkeologu Sigurd përpiqet të zbulojë diçka më shumë rreth mitit të Ragnarokut, i cili shënjon edhe fundin e epokës së Veriorëve në mitologji. Ai do të niset në një ekspeditë bashkë me dy kolegë dhe dy fëmijët e tij....

 • Fëmijët spiunë

  e mërkurë

  4.8.21

  10:40

  Fëmijët spiunë

  Spy Kids (2001)

  Fëmijët e agjentëve sekretë duhen t’i shpëtojnë prindërit e vetë. Gregorio dhe Ingrid janë dy agjentë më të mirë në botë: mejshtrat e shndërrimit, shpikësit, të aftë të ndalin luftrat edhe para se të fillonin. Pasi që...

 • Dashuri Në Nju Jork

  e mërkurë

  4.8.21

  11:00

  Dashuri Në Nju Jork

  Happythankyoumoreplease (2010)

  Sam Ueksleri është një shkrimtar, i cili një ditë rastësisht takon një fëmijë të abandonuar. Ai perpiqet ta kthejë djaloshin në shtëpinë e tij, por pas shumë luhatjesh vendos të qëndrojë me të. Që këtu nis një miqësi...

 • Te vjedhesh nje vrases

  e mërkurë

  4.8.21

  11:15

  Te vjedhesh nje vrases

  Bad Samaritan (2018)

  Një i ri që parkon makinat e një restoranti, gjen një menyrë të zgjuar se si të grabisë shtëpitë e klientëve të pasur. Ai kupton se ka zgjedhur personin e gabuar për të grabitur kur gjen një grua të lidhur në shtëpinë...

 • 007: Casino Royale

  e mërkurë

  4.8.21

  11:30

  007: Casino Royale

  Casino Royale (2006)

  Ne misionin e tij te pare Xheims Bond duhet te ndaloje "Le Chiffre", bankierin e nje nga organizatave me te rrezikshme terroriste ne bote. Agjentit Bond i duhet te fitoje nje kampionat pokeri ne Kazinone Royale ne Mal...

 • Hakmarrësit - Fundi

  e mërkurë

  4.8.21

  12:00

  Hakmarrësit - Fundi

  Avengers: Endgame (2019)

  Pas ndodhive shkretuese në "Avengers: Infinity War", universi është shkatërruar. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers bashkohen dhe një herë për të zhbërë veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

 • Spanglisht

  e mërkurë

  4.8.21

  12:00

  Spanglisht

  Spanglish (2004)

  Nje veshtrim ne brendesi te endrres amerikane. Nje udhetim nepermjet dy kulturave teresisht te ndryshme. Nje baba i cili do te kuptoi se cdo familje ka heroin e saj.

 • Shtëpia e Qelqtë

  e mërkurë

  4.8.21

  12:40

  Shtëpia e Qelqtë

  The Glass House (2001)

  Besimi mund të jetë transparent si qelqi. Kur prindërit e Rubi Beikërit vdesin në një aksident me makinë, ata i lënë asaj një pasuri prej katër milionë dollarësh. Në këtë çast vajza kupton menjëherë përse ish fqinjët...

 • Shoqe Të Pandara

  e mërkurë

  4.8.21

  12:45

  Shoqe Të Pandara

  Ass Backwards (2013)

  Dy shoqe te ngushta femijerie, tashme rreth te tridhjetave, nisen ne nje udhetim drejt vendlindjes se tyre per tu regjistruar ne nje konkurs qe kishte lene gjurme te thella tek ato. Gjate rruges, ato perballen me...

 • Jeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit

  e mërkurë

  4.8.21

  13:05

  Jeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit

  The Personal History of David Copperfield (2019)

  Një vështrim modern i përrallës klasike të Charles Dickens për një jetim të ri i cili është në gjendje të triumfojë mbi shumë pengesa.

 • Jehona te trazuara

  e mërkurë

  4.8.21

  13:55

  Jehona te trazuara

  Stir of Echoes (1999)

  Tom Uizki është një punëtor i zakonshëm që jeton në Çikagoo me gruan dhe djalin e tij. Një natë në një festë që organizonte fqinji i tij, motra e gruas së tij, e hipnotizon, duke i lënë një sugjerim post hipnotik që...

 • Arrati nga Krishtlindjet

  e mërkurë

  4.8.21

  14:00

  Arrati nga Krishtlindjet

  Christmas with the Kranks (2004)

  Luter Krankut i ka ardhur në majë të hundës gjithë reklamat dhe komercialiteti i Krishtlindjeve. Ai vendos të mos festojë dhe të niset për pushime me gruan e tij. Por kur vajza e tij vendos në moment të fundit se do...

 • Vere ne Nju Xhersi

  e mërkurë

  4.8.21

  14:10

  Vere ne Nju Xhersi

  Greetings from the Shore (2007)

  Teksa po vuan ende vdekjen e babait të saj, një vajzë e vogël vendos ta kalojë verën e fundit në Xhersi Shor para se të shkojë në kolegj. Por kur planet e saj nuk realizohen, ajo zhytet në botën misterioze të disa...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.