Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(131 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren. Katër pensionistë, ish agjentët më të mirë të CIA-s, tani po mundohen të përshtaten me jetën e re. Por sekretet që ata dinë, i kanë vënë nën shënjestrën e vetë CIA-s.

Fotot

Pensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëmPensionistë të rrezikshëm

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.