SERIALE Faqja 1

 • Seriali "Rrugët"

  e premte

  12.4.24

  20:45

  Seriali "Rrugët"

  Rrugët

  “Rrugët” ka për personazhe kryesore karakterin e Jetonit që luhet nga aktori tashmë i dëshmuar në disa projekte kinematografike Halil Budakova, që është një polic hetues i krimeve të rënda në Kosovë, i cili është në...

 • Velvet

  e premte

  12.4.24

  22:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Duaje jetën

  e premte

  12.4.24

  22:50

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Lulet e Braktisura

  e shtunë

  13.4.24

  00:15

  Lulet e Braktisura

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • Velvet

  e shtunë

  13.4.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Duaje jetën

  e shtunë

  13.4.24

  04:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Çukur

  e shtunë

  13.4.24

  04:15

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Xhesuri dhe e Bukura

  e shtunë

  13.4.24

  11:00

  Xhesuri dhe e Bukura

  Cesur ve Güzel (2016)

  Dy aktoret me te preferuar dhe me te suksesshem turq Kivanç Tatlitug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashke ne historine me te bukur te dashurise, mes hakmarrjes dhe ndjenjave te sinqerta. Xhesuri I pashem vjen tek me I...

 • Çukur

  e shtunë

  13.4.24

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Duaje jetën

  e shtunë

  13.4.24

  13:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Velvet

  e diel

  14.4.24

  00:05

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • XIII

  e diel

  14.4.24

  00:30

  XIII

  XIII: The Movie (2008)

  "13-ta", nje agjent sekret qe arratiset nga burgu ne kerkim te identitetit, te vertetes dhe te shkuares se tij. Dikush kerkon ta infiltroje brenda "Shtepise se bardhe". Behu pjese e komplotit me te rrezikshem......

 • Duaje jetën

  e diel

  14.4.24

  14:30

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • JETE E PALIGJSHME

  e diel

  14.4.24

  15:35

  JETE E PALIGJSHME

  Vivir sin Permiso (2018)

  When a Galician shipper and drug lord hiding his Alzheimer's disease plans to retire, his second-in-command plots to steal the empire from the heir.

 • Duaje jetën

  e diel

  14.4.24

  16:30

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.