poster

Stardust: Misteri i një ylli

Stardust (2007)

Aventure, Familjar, Fantazi, Romance | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Islandë

Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.45/10
(31 Voto)

Fotot

Stardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylliStardust: Misteri i një ylli

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhandari i San Tropez (1964)

  e mërkurë
  image
  Oficeri ambicioz i policisë Krysho, është transferuar në San Tropes. Ai po bën një luftë të madhe me nudistët, por më shumë me vajzën e tij adoleshente, e cila...
 • 25 km/h (2018)

  e mërkurë
  image
  Following their father's death two very different brothers reunite for a special journey - a road trip from the Black Forest to the Baltic Sea on their vintage...
 • Perspektiva kohore (2019)

  e mërkurë
  image
  Një shkencëtar i ri londinez, kryen eksperimente me babanë e tij në një fshat të qetë italian mbi matjen e kohës. Ata shpikin një makinë kohe dhe duke...
 • Hajdi (2015)

  Sot
  image
  E shumëdashura Haidi vjen në ekranin e madh! Me më shumë se 50 milion libra të shitura në mbarë botën dhe të përkthyera në më shumë se 50 gjuhë, Haidi është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.