Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Zhi jeton me gjyshen e tij, në një fshat të vogël kinez të cilin një biznesmen kërcënon ta shkaterrojë. E vetmja mënyrë që ai ta shpëtojë vendin e tij është: të futet në një garë të çmendur me makina dhe të fitojë.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.