Chloe Bennet

Ditëlindje: 1992

Aktor:

 1. ...
  Daisy 'Skye' Johnson
 2. ...
  Daisy Johnson
 3. ...
  Emma
 4. ...
  Karen
 5. ...
  Yi
 6. ...
  Shelby (voice)
 7. ...
  Riley Smith

Zeri:

 1. ...
  Chase
 2. ...
  Quake / Daisy Johnson
 3. ...
  Yi
 4. ...
  Quake / Daisy Johnson
 5. ...
  Shelby

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.