FILMA Faqja 1

 • Godit dhe ik

  e shtunë

  25.9.21

  07:00

  Godit dhe ik

  Aleksi dhe Elioti një dyshe e pazakontë, bashkohen për të shkruar një film për një police nga Nju Jorku që punon në fshehtësi si një modele

 • Më thuaj kur

  e shtunë

  25.9.21

  08:30

  Më thuaj kur

  Laggies (2014)

  Megan është një femër te të 30-at dhe ka hyrë në një krizë të thellë ekzistenciale. Gjatë ceremonisë së martesës së një prej mikeve të saj, ajo merr propozimin për martesë nga Entoni, por në të njëjtën kohë shikon...

 • Gruaja e kuzhinerit

  e shtunë

  25.9.21

  10:10

  Gruaja e kuzhinerit

  The Chef's Wife (2014)

  Gruaja e një shefi të suksesshëm kuzhine nuk e ndjen veten të plotësuar në restorantin e tyre dhe konsultohet me një këshilluese karriere, e cila edhe ajo vetë gjendet në një udhëkryq të rëndësishëm, pa e pasur të...

 • Pse u martova

  e shtunë

  25.9.21

  10:40

  Pse u martova

  8 çifte shokësh shkojnë në Kolorado për të kaluar një fundjavë ndryshe. Gjatë këtyre ditëve ata përpiqen të zbulojnë mjaft sekrete të marrëdhënieve mes çiftit dhe mbi të gjitha kërkojnë ti japin përgjigje një pyetje:...

 • Një siçilian i ndershëm

  e shtunë

  25.9.21

  11:45

  Një siçilian i ndershëm

  L'ora legale (2017)

  Në një qytet të Siçilisë, të lodhur nga padrejtësitë dhe korrupsioni, banorët zgjedhin si kryetar bashkie një njeri të ndershëm, i cili iu premtoi atyre rregull dhe barazi. Por e vërteta është se korrupsioni i ka...

 • Djemtë e këqij 3

  e shtunë

  25.9.21

  11:55

  Djemtë e këqij 3

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • Hoteli i monstrave 3

  e shtunë

  25.9.21

  12:00

  Hoteli i monstrave 3

  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

  Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha e Mavis të...

 • Arsyet e Martesës 2

  e shtunë

  25.9.21

  12:40

  Arsyet e Martesës 2

  Why Did I Get Married Too? (2010)

  Katër çifte bëhen bashkë për pushimet e tyre të përvitshme, ku ata socializohen dhe kalojnë kohë duke analizuar martesat e tyre. Java e tyre në Bahamas prishet nga mbërritja e një ishbashkëshorti të vendosur për të...

 • Maximum Ride

  e shtunë

  25.9.21

  12:50

  Maximum Ride

  Maximum Ride (2016)

  There are 6 children that aren't your average kids. Their names are Max (14 years old), Fang (14), Iggy (14), Nudge (11), Gazzy (8), and Angel (6). They're special hybrid humans; they had 2% avian DNA infused to their...

 • Ne Të Gjithë

  e shtunë

  25.9.21

  12:55

  Ne Të Gjithë

  Një grup miqsh bashkohen sërish për tu kujdesur për teton e tyre, e cila u ka qëndruar pranë gjatë fëmijërisë, në ditët e saj të fundit të jetës. Duket se kanë gjetur harmoninë dhe dashurinë mes tyre, por ndodh që...

 • Carpe Diem

  e shtunë

  25.9.21

  14:00

  Carpe Diem

  Gloria Bell (2018)

  Gloria Bell është një grua e divorcuar, jo shumë e re. Fëmijët tashmë jetojnë më vete dhe ajo nuk preferon më ti kalojë netët e vetme. E vendosur të sfidojë moshën dhe vetminë, ajo bëhet pjesë e festave të klubeve të...

 • Vajza e ditëlindjes

  e shtunë

  25.9.21

  14:30

  Vajza e ditëlindjes

  Birthday Girl (2001)

  Një nëpunës banke tridhjetë vjeçar nga St Albans kurrë nuk ka pasur fat në dashuri. I lodhur nga pritja e vajzës së duhur, Xhon gjen një shans për të gjetur një nuse ruse përmes internetit. Lidhja e tij e dashurisë...

 • Tavolina 19

  e shtunë

  25.9.21

  14:45

  Tavolina 19

  Në një tavolinë dasme me të ftuar të ndryshëm, të cilët pothuajse nuk njihen fare me njëri - tjetrin ndodhin ngjarje të papritura, të cilët e shndërrojnë këtë natë në një aventurë plot histori personale.

 • Receta dashurie

  e shtunë

  25.9.21

  15:25

  Receta dashurie

  Love's Kitchen (2011)

  Një kryekuzhinier i ve mëson si të jetojë, dashurojë dhe të gatuajë sërish, pasi hap një restorant në një fshat dhe bie në dashuri me një kritike ushqimi amerikane...

 • Diçka e re

  e shtunë

  25.9.21

  16:10

  Diçka e re

  Qualcosa di nuovo (2016)

  Mes dy mikeshave të pandara, me shije shumë të ndryshme për meshkujt, do të hyjë një djalosh i ri, që do t'ua trazojë jetën. Lucia dhe Maria janë dy shoqe të ngushta që nga fëmijëria, por me karaktere dhe shije mjaft...

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.