poster

Rënia e Shtëpisë së Bardhë

Olympus Has Fallen (2013)

Aksion, Thriller, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Antoine Fuqua

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(119 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një ish-operativ i Forcave Speciale dhe truprojë e presidentit duhet të luftojë që të marrë sërish në dorë Shtëpinë e Bardhë që kontrollohet nga terroristët. Kur një grup i fuqishëm terrorist merr nën kontroll Shtëpinë e Bardhë, i gjithë kombi sheh kryetarin e senatit i cili bëhet president dhe planifikon kundërpërgjigjen e tij.

Fotot

Rënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së BardhëRënia e Shtëpisë së Bardhë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Komploti në Hollivud (2022)

  image
  Një burrë i përfshirë në vrasjen e trefishtë të tre yjeve të Hollivudit fillon hetimin e tij. Duke pasur nevojë për ndihmë, ai angazhon dy detektivë për të...
 • Emri i koduar: Nëntori (2014)

  image
  Pierce Brosnan, Olga Kuryolenko. Një ish agjent i CIA-s thirret per një mision personal ku e gjen veten përballë ish nxënësit, të dy pjesë e një loje ku janë...
 • Fluturimi i Furisë (2007)

  image
  --**Contains Spoilers**----Air Force pilot John Sands has been wrongfully imprisoned in a military detention center, where his memory is to be chemically wiped...
 • Goditja e papritur (2015)

  image
  Një thriller ndërkombëtar, ku një çift dhe dy vajzat e tyre zhvendosen në Azi dhe përballen krejt papritur me një situatë të vështirë. Pasi kuptojnë se të gjithë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.