FILMA Faqja 1

 • Nga agimi ne perendim

  e shtunë

  23.10.21

  04:05

  Nga agimi ne perendim

  From Dusk Till Dawn (1996)

  Set Geko dhe vëllai i tij i ri Riçard janë në arrati pas plaçkitjes së gjakosur të bankës në Teksas. Duke ikur përtej kufirit vijnë në Meksikë, dhe tashmë mëngjesin tjetër do të jenë njerëz të lirë, kur i paguajnë...

 • Piratët e Karaibeve - Mallkimi i Perlës së Zezë

  e shtunë

  23.10.21

  04:20

  Piratët e Karaibeve - Mallkimi i Perlës së Zezë

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  Kapiteni i Perlës së Zezë Barbosa dërgon ekuipazhin e tij për të rrëmbyer Elizabeta Suonin dhe pjesën e fundit të floririt Aztek. Farkëtari Uill Tërner dhe pirati Xhek Sperou që ka qenë kapiteni i anijes së Barbosës,...

 • Djemtë e këqij

  e shtunë

  23.10.21

  05:12

  Djemtë e këqij

  Bad Boys (1995)

  Dy policë duhet të mbrojnë dëshmitaren e një vrasjeje, ndërkohë që kanë vetëm 72 orë kohë për të gjetur sasinë e konsiderueshme të heroinës që u vodh në stacionin e policisë mu nën hundën e tyre.

 • Sulm ekstrem

  e shtunë

  23.10.21

  06:20

  Sulm ekstrem

  Brick Mansions (2014)

  Regjia: Camille Delamarre. Paul Walker, David Belle, RZA. Një detektiv i infiltruar, futet në një lagje të rrezikshme me ndihmën e një ish të dënuari, për të prishur planet e një bosi krimi që do të shkatërrojë qytetin.

 • Magjistari dhe gjarpri i bardhe

  e shtunë

  23.10.21

  06:35

  Magjistari dhe gjarpri i bardhe

  Bai she chuan shuo (2011)

  Regjisori i kësaj historie, Ching Siu-Tung, e mbështet filmin e tij në legjendën e vjetër kineze për një herbarist, i cili bie na dashuri me Gjarpërin e Bardhë një mijëvjeçar të veshur si grua. Jet Li luan rolin e...

 • Epoka e Dragonjve

  e shtunë

  23.10.21

  09:05

  Epoka e Dragonjve

  Age of the Dragons (2011)

  Historia klasike Mobi Dik nga Herman Melville, në një version ndryshe ku kapiteni Ahab dhe ekuipazhi i tij vihen në kërkim të një dragoi të bardhë që i vrau motrën.

 • Trajnimi

  e shtunë

  23.10.21

  09:25

  Trajnimi

  Basic (2003)

  Një agjent i DEA së po heton mbi zhdukjen e një sergjenti legjendar dhe disa ushtarëve gjatë një stërvitje të shkuar keq.

 • Mumja: Varri i Perandorit Dragua

  e shtunë

  23.10.21

  09:50

  Mumja: Varri i Perandorit Dragua

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

  Në Lindjen e Largët Alex O Connell, djali i studiuesve të mumjeve Rik dhe Evy O Connell, shkon në zbulim të mumjes së perandorit të parë Quin. Një mumje e mallkuar shekuj më parë.

 • Treasure Island

  e shtunë

  23.10.21

  10:35

  Treasure Island

  Treasure Island (1990)

  Young Jim Hawkins, while running the Benbow Inn with his mother, meets Captain Billy Bones, who dies at the inn while it is besieged by buccaneers led by Blind Pew. Jim and his mother fight off the attackers and...

 • Drejtesi private

  e shtunë

  23.10.21

  11:05

  Drejtesi private

  Law Abiding Citizen (2009)

  Ngjarjet përqendrohen mbi një burrë i cili dhjetë vite pas vrasjes së gruas dhe vajzës së tij, rikthehet për të kërkuar drejtësinë që i takonte nga prokurori i rrethit i cili kishte qenë përfaqësues në çështje kundër...

 • Strategjia e Lojës Ender Wigin

  e shtunë

  23.10.21

  11:35

  Strategjia e Lojës Ender Wigin

  Ender's Game (2013)

  Një djalosh i talentuar rekrutohet nga ushtria për të udhëhequr sulmin ndaj Formikave, species që rrezikon të pushtojë Tokën dhe të shfarosë njerëzimin. Dhuntia e djaloshit është të kuptojë armikun dhe strategjia e...

 • Police ne prove

  e shtunë

  23.10.21

  12:35

  Police ne prove

  Ride Along (2014)

  Ice Cube, Kevin Hart. Beni, roje sigurie me aspirata për t'u bërë polic, kërkon aprovimin e vëllait të të dashurës, Xhejmsit, për t'u martuar. Por Xhejmsi është një detektiv i vërtetë që mendon se çdo aprovim duhet...

 • Triple Agent

  e shtunë

  23.10.21

  12:40

  Triple Agent

  xXx (2002)

  Vin Diesel, Asia Argento. Xander Cage eshte nje atlet i sporteve ekstreme i rekrutuar nga qeveria me nje mision special.

 • Njerëz të mirë

  e shtunë

  23.10.21

  13:05

  Njerëz të mirë

  Good People (2014)

  Pasi zbulojnë dhe marrin një sasi të madhe parash, të fshehura në apartamentin e qiraxhiut të vdekur, një çift me probleme ekonomike vihet në shënjestër të njerëzve që i grabitën ato para

 • Luftëtari i Marsit

  e shtunë

  23.10.21

  13:30

  Luftëtari i Marsit

  John Carter (2012)

  Xhon, një ish kapiten i ushtrisë, në mënyrë misterioze e gjen veten në Mars, në mes të një lufte epike. Tani fati i të gjithë banorëve të planetit është në duart e tij dhe ai duhet të përballet me ushtri të panumërta...

Emri « 1 2 3 4 5 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.