poster

Maraşlı

Maraşlı (2021)

Dramë | Turqi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Marasli (BurakDeniz) is a retired soldier turned bookstore owner. For Marasli, life changed drastically after his daughter is shot. One day, the beautiful Mahur (AlinaBoz) enters Marasli's bookstore and on that same day, she involuntarily gets involved in an incident. Marasli saves Mahur's life and from that day onwards, their fates will be linked.

REKOMANDIMET
 • Mala kuća u preriji (1974)

  Sot
  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • Pitanje časti (2013)

  Sot
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
 • Cvat lipe na Balkanu (2011)

  Sot
  image
  Radnja serije smeštena je poratni Beograd od 1945. do 1962. godine. U vremenu velikih posleratnih promena dok Beograd vida rane nastale u ratu, jedna porodica...
 • Grey's Anatomy (2005)

  Sot
  image
  A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.