Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.91/10
(137 Voto)

Fotot

Drejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi privateDrejtesi private

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Noe (2014)

  e shtunë
  image
  Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins. Noeja është zgjedhur nga Perëndia, Krijuesi i rruzullit, për një mision te rëndësishëm, para se një përmbytje...
 • Përballë çdo Armiku (1998)

  e shtunë
  image
  D.Washington, A.Bening. Kur një autobus me pasagjere shpërthen në Bruklin, dhe një vale sulmesh terroriste nisin të godasin shtetin e Nju Jorkut, një agjent...
 • Akt hakmarrjeje (2017)

  e shtunë
  image
  Një avokat shumë i zoti bën një betim. Ai do të gjejë dhe do të hakmarret me çdo kusht ndaj vrasësve të së shoqes dhe vajzës së tij.
 • Në gjueti për të vrarë (2010)

  e shtunë
  image
  Një grup të arratisurish, marrin peng një agjent të kufirit dhe vajzën e tij adoleshente dhe fshihen në pyll. Por instinkti për mbijetesë do ta bëjë agjentin të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.