With the help of the powerful Dragonballs, a team of fighters led by the saiyan warrior Goku defend the planet earth from extraterrestrial enemies.

Ishte në kanal:

Cufo TV  Pro7 MAXX  RTS Poletarac  Pink Kids  RTL Zwei  Hayat TV  RTL  Hayat Plus  RTL2  

REKOMANDIMET
 • Zorro: The Chronicles (2015)

  image
  The masked fox returns to fight against injustice and evil, with his witty banter and his trademark swordsmanship. The Chronicles go back to basics as they focus...
 • Killing Eve (2018)

  image
  Nominuar për Globin e Artë si seriali më i mirë dramatik. Sandra Oh, fituese e Globit të Artë. Kur një agjente i vihet pas një vrasëseje të talentuar dhe...
 • Flash Gordon (2007)

  image
  Hometown Celebrity Steven "Flash" Gordon discovers a secret his father tried desperately to keep hidden. He then embarks on a journey to another dimension in...
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.