Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.9/10
(60 Voto)

Fotot

Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Përplasja (2016)

  image
  Nicholas Hoult, Felicity Jones. Pas një grabitjeje që nuk shkon si duhet, nje i ri detyrohet t'i kërkojë ndihmë ish shefit të tij për të mbrojtur të dashurën nga...
 • Agresioni (2012)

  image
  Dana Ashbrook, Derek Mears. Një adoleshent me një të kaluar të dhunshme, është mëse i gatshëm të përballet me kriminelët që janë futur në shtëpinë e tij dhe t'iu...
 • Celulari (2004)

  image
  Kim Basinger, Chris Evans, Jason Statham. Një i ri merr një telefonatë anonime nga një grua, që i thotë se e kanë rrëmbyer. Por ajo s'e di ku ndodhet dhe ai duhet...
 • Blitz (2011)

  image
  Një vrasës serial ka vënë në shënjestër policët dhe po i eliminon një nga një. Një polic që nuk respekton asnjë rregull dhe partneri i tij, do të bëjnë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.