poster

Xhon Uik: Kapitulli 3

John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019)

Thriller, Krim, Aksion, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
CineStar A&T RS | 17.7.24 | 20:00

Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(138 Voto)

PëRMBLEDHJE

Keanu Reeves. Super vrasësi Xhon Wik arratiset pas vrasjes së një prej anëtarëve të Shoqërisë Ndërkombëtare të Vrasësve dhe me një shpërblim prej 14 milionë dollarësh të vënë për kokën e tij, ai është shenjestra e një ushtrie vrasësish me pagesë

Fotot

Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3Xhon Uik: Kapitulli 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Plan Arratie 3 (2019)

  image
  Sylvester Stallone, Dave Bautista. Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin punësohet për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një burg të frikshëm Letonez, e...
 • Gjueti njerezish (2020)

  image
  Nikolaj Coster-Waldau, Annabelle Wallis. Një ish gjahtar, i përndjekur nga zhdukja e mistershme e vajzës së tij, merr vesh se një vajzë e re që i ngjan të bijës...
 • Hanxhari (2010)

  image
  Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Jessica Alba, Robert De Niro. Një ish agjent federal i futur në kurth për vrasjen e një senatori, vendos të fillojë një hakmarrje...
 • Ocean's Thirteen (2007)

  image
  The last time we saw Danny Ocean's crew, they were paying back ruthless casino mogul Terry Benedict after stealing millions from him. However, it's been a while...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.