Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.49/10
(91 Voto)

Fotot

Zgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tëndZgjidh fatin tënd

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Watch the Sunset (2017)

  e mërkurë
  image
  In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.
 • Armagedon (1998)

  e mërkurë
  image
  Michael Bay ne kete film 150 milione dollaresh sjell ne skene nje film triller, lidhur me nje asteroid i cili eshte ne kurs perplasjeje me Token, duke nxitur nje...
 • Unidentified (2020)

  e mërkurë
  image
  The story of a hot-headed cop who grows fixated on cracking open a case of arson that left two women dead. Determined to pin the blame on a young Romani man, he...
 • Shpejtesi dhe hakmarrje (2014)

  e mërkurë
  image
  Tobi Marshall një mekanik në vështirësi financiare adhuron garat e shpejtësisë me makina .Ish ortaku i tij Dino Bruster i ngre kurth dhe Marshallin e dënojnë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.