Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(254 Voto)

PËRMBLEDHJE

17 vjeçarja Kim është gëzimi dhe krenaria e babait të saj, Brajan Mill, një ish agjent policie. Pasi e bind të atin që të bëjë një udhëtim në Paris me shoqen e saj të ngushtë, ajo niset, por problemet fillojnë sapo ato shkojnë në hotel. Shoqja e saj, Amanda, vritet nga një bandë kriminale shqiptare, e cila merr peng vajzën e ish agjentit të CIA-s. Brajani niset menjëherë në Paris në kërkim të vajzës së tij.

Fotot

Unë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju GjejUnë Do Ju Gjej

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Përplasja (2016)

  image
  Nicholas Hoult, Felicity Jones. Pas një grabitjeje që nuk shkon si duhet, nje i ri detyrohet t'i kërkojë ndihmë ish shefit të tij për të mbrojtur të dashurën nga...
 • Agresioni (2012)

  image
  Dana Ashbrook, Derek Mears. Një adoleshent me një të kaluar të dhunshme, është mëse i gatshëm të përballet me kriminelët që janë futur në shtëpinë e tij dhe t'iu...
 • Blitz (2011)

  image
  Një vrasës serial ka vënë në shënjestër policët dhe po i eliminon një nga një. Një polic që nuk respekton asnjë rregull dhe partneri i tij, do të bëjnë të...
 • Grabitje e dyfishtë (2010)

  image
  Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon. Një grup grabitësish të sofistikuar planifikojnë 'punën' më të madhe të jetës së tyre. Por mes tyre dhe suskesit të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.