poster

Cat Person

Cat Person (2023)

Thriller, Dramë, Komedi, Horror, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë
Regjia: Susanna Fogel

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 11.4.24
Vlerësimi: 6.0/10

PëRMBLEDHJE

Kur Margot, një studente e dytë në kolegj, shkon në një takim me Robertin më të madh, ajo zbulon se ai nuk i përshtatet Robertit me të cilin ajo ka flirtuar për mesazhe. Një eksplorim i mprehtë i tmerreve të takimit.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.