Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(102 Voto)

Fotot

Njeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i HekurtNjeriu i Hekurt

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nje realitet ne boten virtuale (2018)

  image
  Me regji të Steven Spilberg. Tye Sheridan, Olivia Cooke. Bazuar në novelën e Ernest Cline. Në 2045-ën, bota vuan një realitet të egër. I vetmi shpëtim për...
 • Kapitenia Marvel (2019)

  image
  Brie Larson, Samuel L. Jackson. Në vitin 1995, kur një luftë galaktike arrin Tokën, pilotja Carol Danvers takohet me agjentin e ri Nik Furi, i cili do ta udhëheqë...
 • Njeriu i Hekurt 3 (2013)

  image
  R. Downey Jr, rikthehet në rolin e miliarderit Toni Stark, i cili më kostumin e tij mund te përballet pothuajse me çdo gjë. Por këtë herë, ai ka përballë një...
 • Njeriu merimangë (2002)

  image
  Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Willem Dafoe. Pasi pickohet nga një merimangë, një adoleshent i turpshëm e i mbyllur në vetvete, fiton aftësi të jashtëzakonshme, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.