Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.29/10
(14 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ndërsa ndoqi një të dyshuar një natë, oficeri i Policisë së Cikagos Sharon Pogue gati se bëhet viktimë e një priteje fatale. Një i huaj misterioz, Catch ndërhyn, çarmatos vrasësin dhe i shpëton jetën Sharon. A kishte fat? Apo thjesht një qytetar i shqetësuar që ka ndodhur të kalojë në kohën dhe vendin e gabuar dhe nuk ka pasur frikë të përfshihet? Ndoshta, por Sharon dhe Catch janë takuar një herë më parë. Ndërsa të dy bien në dashuri, ata zbulojnë të vërtetën për njëri-tjetrin dhe detyrohen të merren me sekretet nga e kaluara e tyre.

Fotot

MiramaxSytë e engjullitMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxSytë e engjullitSytë e engjullitSytë e engjullitSytë e engjullit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Lazarus Project (2008)

  e shtunë
  image
  A former criminal is drawn into a criminal endeavor and subsequently finds himself living an inexplicable new life working at a psychiatric facility.
 • Good Will Hunting (1997)

  e shtunë
  image
  Matt Damon and Ben Affleck wrote and starred in this unmissable, moving drama directed by Gus Van Sant. Damon plays Will, a wrong-side-of-the-tracks janitor at...
 • Vivere (2019)

  e shtunë
  image
  The little Lucilla suffers from asthma and it is immediately evident that it is a psychosomatic affection. Her mother Susi, a dance teacher, is always in a hurry.
 • Unter Nachbarn (2011)

  e shtunë
  image
  The budding friendship between two very different neighbors takes a tragic turn when David runs over a young woman and causes her death. At Robert's insistence...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.