Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(23 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ndërsa ndoqi një të dyshuar një natë, oficeri i Policisë së Cikagos Sharon Pogue gati se bëhet viktimë e një priteje fatale. Një i huaj misterioz, Catch ndërhyn, çarmatos vrasësin dhe i shpëton jetën Sharon. A kishte fat? Apo thjesht një qytetar i shqetësuar që ka ndodhur të kalojë në kohën dhe vendin e gabuar dhe nuk ka pasur frikë të përfshihet? Ndoshta, por Sharon dhe Catch janë takuar një herë më parë. Ndërsa të dy bien në dashuri, ata zbulojnë të vërtetën për njëri-tjetrin dhe detyrohen të merren me sekretet nga e kaluara e tyre.

Fotot

Sytë e engjullitMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxSytë e engjullitMiramaxSytë e engjullitSytë e engjullitSytë e engjullit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • A Tale of Love and Desire (2021)

  image
  Ahmed, 18, French of Algerian origin, grew up in the suburbs of Paris. At the university, he meets Farah, a young Tunisian girl, full of energy, who has just...
 • Agimi (1927)

  image
  Një fermer problematik (George O'Brien) dhe e dashura e tij e fshehtë (Margaret Livingston) po planifikojnë të vrasin gruan e tij (Janet Gaynor). Histori e bukur,...
 • The Cider House Rules (1999)

  image
  Homer is an orphan in remote St. Cloud, Maine. Never adopted, he becomes the favorite of orphanage Director Dr. Larch, who imparts his full medical knowledge on...
 • Love Under the Olive Tree (2020)

  image
  An annual olive oil contest pits rival families against each other – a property line dispute will go in favor of whichever family's entry earns top honors. When...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.