Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(49 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bazuar në romanin bestseller të New York Times, vjen historia frymëzuese e August Pullman, një djaloshi që ka lindur me deformime në fytyrë, i cili për herë të parë në jetë futet në një shkollë publik

Fotot

MrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekulliaMrekullia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fjalë dashurie (2005)

  image
  Richard Gere, Juliette Binoche. Vajza 11 vjeçare Eliza Nauman arrin t'i gërmëzojë fjalët në mënyrë të paparë. I ati është krenar dhe bën gjithçka për ta ndihmuar....
 • Wild Prairie Rose (2016)

  image
  In 1952 Rose Miller returns to her rural hometown of Beresford, South Dakota to care for her ailing mother. Once there, she falls in love with a deaf man and must...
 • Zemra që nuk plaken (1977)

  image
  Xhaxha Azemi ka dalë në pension pas 30 vjetësh punë si shofer kamioni. Por ai nuk mësohet dot me këtë qetësi. Shokët e tjerë e ndihmojnë që të kalojë një prag...
 • Haçiko, miku më i mirë (2009)

  image
  Richard Gere, Joan Allen. Bazuar në historinë e vërtetë të një qeni të racës akita, që krijon një marrëdhënie të jashtëzakonshme me një profesor, i cili e gjen në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.