poster

Arthur the king

Arthur the King (2024)

Aventurë, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.3.24
Vlerësimi: 7.0/10

PëRMBLEDHJE

Një film me Mark Wahlberg & Simu Liu.
Një garues aventurier adopton një qen endacak të quajtur Arthur për t'u bashkuar me të në një garë epike durimi.

Fotot

Arthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the kingArthur the king

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.