FILMA Faqja 1

 • Sherifët e Teksasit

  e mërkurë

  22.9.21

  12:20

  Sherifët e Teksasit

  Texas Rangers (2001)

  E vendosur pas Luftës Civile Amerikane në vitet 1870, 'Texas Rangers' është një histori për një grup burrash të vendosur për të ruajtur paqen dhe për të frenuar kaosin që po shpërthen në kufirin e Teksasit. Amerikanët...

 • King Solomon's Mines

  e mërkurë

  22.9.21

  12:25

  King Solomon's Mines

  King Solomon's Mines (1985)

  Allan Quatermain is a fortune hunter who is convinced by Jesse Huston to help her find her father, who's been lost somewhere in the African jungle during his last exploration.

 • Shakaxhinjtë

  e mërkurë

  22.9.21

  12:40

  Shakaxhinjtë

  Fanboys (2009)

  Është festa e Hallouinit që të gjithë mezi e kanë pritur, për tu argëtuar me miqtë dhe për tu shoqëruar me admiruesit e Star Wars dhe parterët në krime. Të gjithë presin që të dalë prodhimi i ri i filmit Stars Wars,...

 • Vellazeria e ujkut

  e mërkurë

  22.9.21

  12:40

  Vellazeria e ujkut

  Brotherhood of the Wolf (2001)

  Në vitin 1765 diçka përndiqte malet e Francës qendrore. Një "egërsirë" që turrej mbi njerëzit dhe kafshët me një egërsi të tmerrshme. Fama e keqe e kësaj egërsire mori dhenë, ndaj dhe mbreti i Francës shpërndau...

 • Dimer i Acartë

  e mërkurë

  22.9.21

  13:00

  Dimer i Acartë

  Winter's Bone (2010)

  Drame; Jennifer Lawrence, John Hawkes, Garret Dillahunt,: 17-ja Ree Dolly kujdeset për nënën e saj të sëmurë mendërisht, vëllain dhe motrën e vogel. Ree u mëson atyre aftësitë themelore të mbijetesës si gjuetia dhe...

 • Lufta e yjeve - Sulmi i kloneve

  e mërkurë

  22.9.21

  16:55

  Lufta e yjeve - Sulmi i kloneve

  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)

  Dhjetë vjet pas ngjarjeve të "Kërcënimi Fantazmës". Pas një tentative vrasje ndaj Senatorit Padam Amidala, Xhedi Najt Obi-Uen Kenobi dhe nxënësi i tij Ankin Skajuolkër dërgohen për të kryer hetimet. Pasi bien në...

 • Premtimi i një kujtimi

  e mërkurë

  22.9.21

  16:55

  Premtimi i një kujtimi

  The Promise (2016)

  Një trekëndësh dashurie i vendosur gjatë ditëve të fundit të Perandorisë Osmane mes Majkëllit, një studenti të shkëlqyer mjekësie, Anës së bukur dhe Krisit një gazetari të njohur amerikan, që banonte në Paris.

 • Beteja e perandorive

  e mërkurë

  22.9.21

  17:10

  Beteja e perandorive

  Tian jiang xiong shi (2015)

  gjatë dinastisë Han, Huo An është një zyrtar i burgosur dhe i skllavëruar për një krim të cilin ai nuk e ka kryer ai. Për tu hakmarrë ai lidh një aleancë të fshehtë me një gjeneralin romak Lucius dhe sëbashku mendojnë...

 • The Benchwarmers

  e mërkurë

  22.9.21

  18:45

  The Benchwarmers

  The Benchwarmers (2006)

  Three guys, all their lives, have been living in the shadow of bullies and are determined not to take it anymore. Now they must train with the help of Mel to take on the most offensive and meanest youth baseball teams.

 • Vampiri i Fundit

  e mërkurë

  22.9.21

  19:20

  Vampiri i Fundit

  Daybreakers (2009)

  Ngjarjet zhvillohen në një periudhë futuriste, ku vampirët përbëjnë shumicën e popullsisë në rruzullin tokësor dhe vetëm 5% e racës njerëzore ka mbetur. Kjo është tepër alarmante, pasi vampirët jetojnë me gjakun e...

 • The NeverEnding Story II: The Next Chapter

  e enjte

  23.9.21

  12:10

  The NeverEnding Story II: The Next Chapter

  The NeverEnding Story II: The Next Chapter (1990)

  Once again, Bastian is transported to the world of Fantasia which he recently managed to save from destruction. However, the land is now being destroyed by an evil sorceress, Xayide, so he must join up with Atreyu and...

 • Dinosaur Island

  e enjte

  23.9.21

  16:45

  Dinosaur Island

  Dinosaur Island (2014)

  The adventure begins when 13-year-old Lucas embarks on the vacation of a lifetime. When disaster strikes, Lucas finds himself stranded in a strange land littered with ghost ships and prehistoric creatures. While...

 • Paulie

  e premte

  24.9.21

  10:00

  Paulie

  Paulie (1998)

  Refreshingly free from gratuitous pyrotechnics and sentimental moralising (well, almost), this fine-feathered blend of Black Beauty and The Incredible Journey should prove a playground talking point. Such is the...

 • Sherifët e Teksasit

  e premte

  24.9.21

  11:00

  Sherifët e Teksasit

  Texas Rangers (2001)

  E vendosur pas Luftës Civile Amerikane në vitet 1870, 'Texas Rangers' është një histori për një grup burrash të vendosur për të ruajtur paqen dhe për të frenuar kaosin që po shpërthen në kufirin e Teksasit. Amerikanët...

 • Fëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humbura

  e premte

  24.9.21

  13:50

  Fëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humbura

  Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002)

  Binjakët e Kortezëve nisen në një ishull misterioz në të cilin e takojnë një grup fëmijësh, gjithashtu spiunët. Misioni i tyre i ri është ta shpëtojnë botën nga shkencëtari i çmendur i cili jeton në ishullin...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.