Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.03/10
(34 Voto)

Fotot

Marrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistëMarrëveshje e pistë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shpërblim i majmë (2020)

  image
  Luke Goss, Val Kilmer. Një kriminel i sapo liruar me kusht mbledh bandën e vjetër për të gjetur një çantë me para të vjedhura, të groposura vite më parë në...
 • Ronin (1998)

  image
  Sam-i, nje ish agjent i CIA-s, Vincent-i i nje francez i lezetshem, Gregori nje ish-spiun i KGB-se, Spence nje anglez shkaterrimtar dhe Larry nje jenki punesohen...
 • Mekaniku (2011)

  image
  Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të...
 • Shpejtësi dhe çmenduri 1 (2001)

  image
  Paul Walker, Vin Diesel. Një agjent i fshehtë i policisë depërton në rrethin e garuesve me makina të Los Anxhelosit në ndjekje të shpejtësive të tyre maksimale me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.