Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(63 Voto)

PëRMBLEDHJE

Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një armë sekrete, për të sunduar Kinën dhe për të shkatërruar Kung Fu-në...

Fotot

Kung Fu Panda 2Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Foto: RTL / © 2011 DreamWorks Animation LLC.Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
 • Ratatouille (2007)

  image
  Remi do të vijë nga fshati në Paris dhe do të zërë miqësi me një shërbyes të thjeshtë restoranti me ndihmën e të cilit do të arrijë të bëhet një prej kuzhinerëve...
 • Si të zbutësh një dragua (2010)

  image
  Në kohën mistike të vikingëve dhe dragonjëve, Lemza një djalë i ri ëndërron të bëhet një luftëtar i zoti si babai. Por kur ai miqësohet me një dragua, gjithçka do...
 • Gali Asteriks (1967)

  image
  Kur Galia pushtohet nga Romakët, Asteriksi dhe miqtë e tij s'mund të rrinë kurrsesi duarkryq. Ata vendosin t'u bejnë ballë sulmeve romake dhe hidhen në sulm...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.