poster

Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2 (2011)

Animacion, Aksion, Komedi, Dramë, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë

Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(288 Voto)

PËRMBLEDHJE

Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një armë sekrete, për të sunduar Kinën dhe për të shkatërruar Kung Fu-në...

Fotot

Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Legjenda (2005)

  image
  J.Chan. Jack, një arkeolog i famshëm, ka filluar të shohë ëndrra të çuditshme: ai është luftëtar i perandorit, ne një jetë tjetër. Kur një mik i tij shkencëtar...
 • Zogjte e zemeruar 2 (2019)

  image
  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.
 • The Twelve Tasks of Asterix (1976)

  image
  When Julius Cesar fears, that he will probably never be able to defeat the gaulic village of Asterix and his friends, he has the idea of offering the Gauls a...
 • Patrulla e Putrave: Filmi (2021)

  image
  Patrulla e Putrave rikthehet gati për aksion, në aventurën e tyre të parë në ekranin e madh! Me ndihmën e një qenusheje të re me emrin Liberti, Patrulla e Putrave...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.